0

Skysčių mechanika, techninė termodinamika

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Skysčių mechanika, techninė termodinamika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 235
  • ISBN ar kodas: 9786094573071

2021-01-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skysčių mechanika, techninė termodinamika" aprašymas

Mokomoji knyga parengta pagal „Skysčių mechanikos ir termodinamikos“ modulių programas. Jame pateikiamos pagrindinės skysčių mechanikos ir techninės termodinamikos žinios, nagrinėjančios skysčių pusiausvyros ir tekėjimo dėsnius. Aptariamos skysčių fizikinės savybės, hidrostatinis slėgis ir slėgio jėga, skysčio tekėjimo lygtys, hidrauliniai nuostoliai, vamzdžių ir vamzdynų bei angų ir antgalių hidrauliniai skaičiavimai. Knygoje pateikiamas trumpas įvadinis techninės termodinamikos kursas. Studentams pateikiami pagrindiniai techninės termodinamikos procesų analizės principai, supažindinama su idealizuotų procesų vertinimo ir analizės pradmenimis.

Leidinys skirtas VGTU Mechanikos, Statybos pagrindinių ir tęstinių studijų studentams. Juo galės naudotis ir kitų universitetų studentai, kurių studijų programose yra „Skysčių mechanikos ir termodinamikos“ ar panašūs moduliai.

Parašykite atsiliepimą apie "Skysčių mechanika, techninė termodinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skysčių mechanika, techninė termodinamika, kurią skaitytojams dovanoja Oksana Barvidienė, Valentinas Šaulys, Darius Biekša. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oksana Barvidienė, Valentinas Šaulys, Darius Biekša su knyga Skysčių mechanika, techninė termodinamika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skysčių mechanika, techninė termodinamika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oksana Barvidienė, Valentinas Šaulys, Darius Biekša. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skysčių mechanika, techninė termodinamika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skysčių mechanika, techninė termodinamika" perkama kartu