0

Šlapias spalis

  • Nuolaida knygai -81%
3.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-10-02 Agnė

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

Informacija

Šlapias spalis

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789986397410

2020-08-31 1.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šlapias spalis" aprašymas

2012 m. „Pirmosios knygos“ konkurso nugalėtojo knyga. Šios knygos tekstuose esama fantasy ir brutalaus natūralizmo, kultūrinės ir pseudoistorinės Lietuvos, Paryžiaus ar Klaipėdos kasdienybės draiskanų fiksavimo. Savotiška skaitytojo provokacija – dabarties personažų egzistencijos banalumas, drungnosios gyvensenos graužatys.

„Apie knygą esu ir anksčiau pasvajojęs, bet tokia galimybė niekuomet neatrodė rimta. Ketinimas ją parašyti mane pats pavijo: priverstinai palikęs universitetą Švedijoje ir atsidūręs Paryžiuje, prisėdau po darbo Monparnaso kapinėse ir ėmiau kurti, jausdamas simbolišką paramą iš šalimais palaidoto Sartro. Tęsti šios proziškos procedūros grįžau į Palangą, kur esu gimęs šlapio spalio 7 dieną prieš 29 metus. Išties pagavo polėkis plačiau papasakoti apie gyvenimą nuo Paryžiaus iki Palangos, ir šitą rašymą – turiu pripažinti – ištverti nebuvo paprasta.“
Marijus Širvinskas-Gailius

2015-10-02

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

2014-07-29

Apart titulinio apsakymo, nepatiko. Jauciasi daug dirbtinumo, daug neskaniu metaforu ir palyginimu ("...paskutiniai lukesciai jau prigere neissipildymo vandenyje...", "...nuo alkoholio atsisuke kalbos padargai...", "...eidamas atsisuko i padanges spaga...", t.y.i Eifelio boksta!?, ir tt. ir pan.) . Daugelyje apsakymu jauciasi, kad autorius pats gerai nezino ka nori isgauti, todel gausu tusciazodziavimo, leksto moralizavimo ir primityvaus zaidimo erotika.

Parašykite atsiliepimą apie "Šlapias spalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Šlapias spalis" perkama kartu