0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptas radijas

Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 1.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 11.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slaptas radijas" aprašymas

Vaikams nuo 9 metų.

„Slaptas radijas“ - užburianti ir nepamirštama istorija apie draugystę.

Devynmetis Alfredas gyvena praktiškai vienas. Savo mamos berniukas nėra matęs nuo gimimo, o komandiruotėse užtrunkantis tėtis, rodos, kartais net neprisimena, kad Alfredas egzistuoja. Vieną naktį Alfredas nuseka paskui paslaptingą žmogystą, kuri pro pašto angas kartu su laikraščiais kaišioja ir kitokias gėrybes: obuolius, vilnones kojines, sumuštinius.

Pasirodo, kad toji ekscentriška žmogysta yra Amanda Lehtimaja. Ji turi ypatingą galią –jaučia vienišų ir nelaimingų vaikų atodūsius, todėl jiems kasnakt atneša nedidelių dovanėlių. Pas Amandą Alfredas randa seną radijo siųstuvą, kadaise sukonstruotą rusų fiziko A. S. Popovo. Berniukas, paragintas Amandos, ima kurti ir transliuoti slaptą naktinę radijo laidą užmirštiems vaikams.
Prasideda nepamirštamas nuotykis, kuris pakeičia Alfredo ir daugelio kitų vienišų vaikų gyvenimus.

„Slaptas radijas“  - itraukianti ir nuotaikinga, šilta ir švelniai juokinga istorija primena mylimiausių vaikų literatūros klasikų – Astridos Lindgren ir Roalio Dalio – knygas.

Anja Portin (g.1971) – suomių rašytoja, kurios knyga „Slaptas radijas“ 2020 m. buvo apdovanota prestižine Suomijos vaikų ir jaunimo literatūros premija. Teises leisti šią knygą jau įsigijo keturiolika Europos šalių.

Viršelį ir puikias iliustracijas sukūrė suomių dailininkė Miila Westin (g. 1987).


  • Pavadinimas originalo kalba: Radio Popov
  • Autorius: Anja Portin
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147399
  • Vertėjas: Viltarė Urbaitė
  • Iš kokios kalbos versta: suomių

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptas radijas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Slaptas radijas", kurį parašė Anja Portin. Siūlome ne tik išsamų "Slaptas radijas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anja Portin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Slaptas radijas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Slaptas radijas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Slaptas radijas" perkama kartu