0

Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas

  • Nuolaida knygai -21%
4.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,89 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-28 mantė

apie Dali įdomu viskas, jis - genijus, o autobiografija - didžiausias gėris :))

Informacija

Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 347
  • ISBN ar kodas: 9789986169697

2020-09-30 12.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas" aprašymas

Vienintelis skirtumas tarp pamišėlio ir manęs – tas, kad aš nesu pamišėlis.

Salvadoras Dali (1904–1989) – vienas žymiausių siurrealistų ir labiausiai žiniasklaidos išgarsintų XX a. asmenybių. Dailininkas, tapytojas, grafikas, skulptorius, dizaineris, juvelyras; talentingas kūrėjas, įžūlus provokatorius, negailestingas meno vertintojas ir nenuilstantis naujovių ieškotojas.

Ar įmanoma suprasti Dali meną, nesuvokus jo, pašėlusio narcizo, asmenybės?

Tikėtis suprasti žymųjį kataloną – per drąsu, tačiau skaitant autobiografiją bus lengviau įsijausti į jo beprotišką pasaulį, suvokti jo originalias idėjas.

„Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas“ – tai paminklas, kurį menininkas pastatė pats sau. Knygoje, išverstoje į daugybę kalbų, visiškai nėra kuklumo, užtat ji kupina įtaigiausio nuoširdumo. Autorius su nežabotu humoru ir sąmojingu koketavimu įžūliai, net begėdiškai viešina savo paslaptis. Knyga atskleidžia aistringo menininko, pasirengusio užkariauti pasaulį, kovojančio su tamsuoliškumu, pilkumu ir nihilizmu, didybę.

Čia rasite Dali minčių apie meną, politiką, maistą, lavinimąsi, grožį. Genijus, kaip jis mėgo save vadinti, pasakoja savo gyvenimą nuo prisiminimų „iš gimdos“, vaikystės pasiturinčių tėvų namuose, mokymosi Madrido dailės mokykloje iki Niujorko užkariavimo ir šlovės akimirkų; prisimena siautulingas naktis su Luisu Buñueliu ir Federico García Lorca, kuriems slapta pavydėjo, draugystę su Coco Chanel ir meilę savo mūzai – žmonai Galai.

Dali – tai Karalius, Genijus, suvokęs savo talentą ir beprotiškai troškęs pasenti.

Ypatinga knyga – kaip ir jos autorius.

Iš prancūzų kalbos vertė Lolija Spurgienė

2013-11-13

Labai neprastai. Kuomet taip rasai ir taip kuri, negeda pati save vadinti genijum.

2013-10-28

apie Dali įdomu viskas, jis - genijus, o autobiografija - didžiausias gėris :))

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika, menas, architektūra

Salvador Dali parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Salvador Dali tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas" perkama kartu