0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai


2021-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai" aprašymas

Naujas leidimas.

Džonatanas Landris buvo žmogus, kuriam nesisekė.
Ir štai jis kartą keistomis aplinkybėmis susitiko su savo giminaičiu Džulianu Mantliu. Džulianas kitados buvo sėkmės lydimas advokatas, tačiau vieną dieną jis netikėtai metė šį pelningą darbą ir išvyko į nuošalų Himalajų kaimelį. Grįžo visiškai pasikeitęs... Dabar jis išsiuntė Džonataną į kelionę aplink pasaulį, kad šis surinktų labai svarbius laiškus, kurie esą „turi galios išgelbėti žmogui gyvybę“.
Džonatanas per šią įstabią kelionę aplankė tango studiją Buenos Airėse, baugias Paryžiaus katakombas, blizgančius Šanchajaus dangoraižius, atkampią Keip Bretono salą Kanados šiaurėje, paslaptingas majų piramides... Kiekvienoje šių vietų jis rado po vieną slaptą vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laišką. Juose kalbama, kaip atgauti savo galias, gyventi tikrą gyvenimą ir be baimės siekti pačių didžiausių tikslų.

Iš anglų kalbos vertė Saulė Zujutė


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112726

Parašykite atsiliepimą apie "Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai" perkama kartu