0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Slaptoji įlanka

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Slaptoji įlanka


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Tarptautinių bestselerių autorės Karen Swan romanas „Slaptoji įlanka“ – prikaustantis pasakojimas apie ištikimybę, viltį ir šeimos laimę. Autorės knygos pasižymi patraukliais vietų aprašymais, skatinančiais keliauti ir pažinti šalį. Šį kartą siužetas nukelia į Stokholmą bei jo salyną, kur švedai mėgsta idiliškai vasaroti. Skaitytojų laukia nuostabi gamta, rami aplinka ir jos aplinkoje besivystanti įtampos kupina šeimos drama.

Pagrindinė knygos veikėja britė Bela dirba turtingos švedų šeimos aukle. Jos prižiūrimos dvynukės Elizė ir Tildė – penkerių, Linusas – devynerių. Vaikų tėvai – Hana ir Maksas – miela, laiminga šeima, kuriai malonu dirbti. Auklės pareigos Belai teikia džiaugsmo ir padeda pabėgti nuo asmeninių problemų, paliktų gimtojoje šalyje.

Vieną ankstyvą pavasario rytą Bela atsiliepia į telefono skambutį, kuris sugriauna mylimos šeimos idilę. Moteris, skambinusi iš klinikos, praneša, kad Hanos vyras atsibudo iš komos. Tačiau, kaip taip gali būti? Juk Bela ką tik matė iš namų išeinantį Maksą.

Netrukus paaiškėja tiesa: pirmasis Hanos vyras po avarijos paniro į komą, kurioje praleido septynerius metus. Dabar jis atsibudo, tačiau buvusio gyvenimo nebėra. Morgetų šeimos ir Belos pasaulis pasikeis visiems laikams.

Karen Swan romano „Slaptoji įlanka“ siužetas suveda skaitytojus su šeima ir panardina į komplikuotus jų tarpusavio santykius. Liūdesys, praradimai, draugystė, paslaptys, meilė ir apgaulės – visa tai laukia emocingoje istorijoje, besivystančioje nuostabiame švedų salyne.

Karen Swan (g. 1974 m.) – skaitytojų mėgiama amerikiečių autorė. Anksčiau ji dirbo mados žurnaliste, o šiandien yra viena perkamiausių rašytojų, žavinti vasariškais bei kalėdiniais romanais. Karen Swan istorijos, dažniausiai, apie komplikuotus tarpusavio santykius, šeimų dinamiką, meilę. Autorė yra puiki aprašytų vietų ambasadorė – kiekviena knyga žadina norą keliauti.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu, juk pirkti online paprasta ir greita! Čia visada rasite įvairių žanrų leidinių, gerų kainų bei išpardavimų ir akcijų, kurios kviečia apsipirkti dar pigiau. Skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos yra puikus sufleris, kai nežinote, ką rinktis. Taip pat atsižvelkite į santrauką su aprašymais, pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių, paskaitykite apie autorius ir tikrai nesunkiai išsirinksite gerą knygą.


  • Autorius: Karen Swan
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • ISBN ar kodas: tstas
  • Vertėjas: Laima Pacevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji įlanka"

Būtina įvertinti prekę