-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji Kauno istorija

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6,00 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-17 Daiva

Po gražiu viršeliu slepiasi prastas turinys. Pavadinimas intriguoja, tačiau informacija enciklopedinė. Beje, su daugybe faktų, stiliaus, rašybos klaidų. Labai nepatikimas šaltinis. Vienintelis pliusas - surinkta daug nuotraukų. Tačiau daugumos formatas toks mažas, kad sunku beįžiūrėti. Tikrai nerekomenduočiau pirkti.


2022-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slaptoji Kauno istorija" aprašymas

Lietuvos miestų – o ypač sostinės – istoriją ir įdomybes atskleidžiančių leidinių netrūksta. Bestselerio "Slaptoji Vilniaus istorija" autorė Eleonora Violeta Marganavičienė  antrojoje knygoje "Slaptoji Kauno istorija" kviečia iš naujo susipažinti ir su Laikinąja sostine - Kaunu.

Dažnai šį miestą vadina Lietuvos širdimi – ir nenuostabu, nes Kaunas įsikūręs dviejų didžiausių upių santakoje, minimas jau bene X amžiuje. Čia kiekvienas kvartalas, pastatas, simbolis talpina turtingą istoriją, kurią pažinti kviečia knyga „Slaptoji Kauno istorija“.

Kaip seniausia Lietuvos gyvenvietė, kur užsimezgė lietuvių, skandinavų, vokiečių ir kitų tautų ryšiai, viduramžiais tapo Hanzos sąjungos prekybos partnere? Kaip keitėsi miesto istorija Abiejų Tautų Respublikos metais? Kuo išskirtinis Rusijos imperijos okupacijos laikotarpis ir koks Kauno indėlis kuriant šiuolaikinę Lietuvos valstybę?

„Slaptoji Kauno istorija“ pakvies pasivaikščioti po gražiausias miesto erdves, atskleis pastatų slepiamas paslaptis bei legendas, pristatys čia kūrusias ir gyvenusias iškilias asmenybes. Eleonora Violeta Marganavičienė nepamiršta legendų, kurios miesto istorijai suteikia gyvasties – ji apžvelgs ir miesto įkūrimo mitus, ir vardo kilmės versijas.

Kaunas unikalus ne tik dėl savo išsidėstymo – jo urbanistiniame audinyje dera viduramžių palikimas ir unikalus modernizmas, dėl kurio Laikinoji sostinė garsėja visoje Europoje. Tai išskirtinis miestas, galintis pasigirti gyventojų verslumu bei patriotizmu, jų bendruomeniškumu ir savarankiškumu. Tai meno ir kultūros židinys, davęs pradžią modernios Lietuvos kūrimui – ir reikšminga jos dalimi išliekantis iki šiol.

„Slaptoji Kauno istorija“ – ne tik stulbinančios istorijos, bet ir anksčiau nematytos, unikalios iliustracijos, nuotraukos bei graviūros. Leidinys primins, kad šimtmečių istorija vis dar gyva ir prasminga. Miestui rengiantis tapti 2022-ųjų Europos kultūros sostine, knyga kviečia į kelionę po pažįstamą ir kartu nepažintą mistą.

Eleonorai Violetai Marganavičienei miestas – lyg senas, geras draugas, kurį ji pristato svečiams. Anksčiau pasirodžiusi jos knyga „Slaptoji Vilniaus istorija“ tapo bestseleriu – šių metų knygų mugėje leidykla „Obuolys“ įvardino ją kaip vieną iš perkamiausių knygų.Kiti taip pat domėjosi


2022-02-17

Po gražiu viršeliu slepiasi prastas turinys. Pavadinimas intriguoja, tačiau informacija enciklopedinė. Beje, su daugybe faktų, stiliaus, rašybos klaidų. Labai nepatikimas šaltinis. Vienintelis pliusas - surinkta daug nuotraukų. Tačiau daugumos formatas toks mažas, kad sunku beįžiūrėti. Tikrai nerekomenduočiau pirkti.

2021-12-29

Labai gaila, turinys labai paviršutiniškas, pavadinimas klaidinantis, labai nuvylė.
Čia labai švelniai.;(((

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji Kauno istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Eleonora-Violeta Marganavičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptoji Kauno istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptoji Kauno istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptoji Kauno istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptoji Kauno istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eleonora-Violeta Marganavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptoji Kauno istorija" perkama kartu