0

Slaptoji Kauno istorija

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 10,49 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (31%)
  • Knygos išleidimo data: 2019-08-14
Informacija

Slaptoji Kauno istorija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: tstas

10.49 In stock
Rezervuoti
Aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą
užsakymą, nes kartu su šia knyga užsakytos knygos bus pristatytos tik
gavus išankstinės prekybos knygą.

Bestselerio "Slaptoji Vilniaus istorija" autorė Eleonora Violeta Marganavičienė pristato ilgai lauktą naują knygą "Slaptoji Kauno istorija" – praleiskime vieną dieną senovės Kaune kartu! Niekur nematytos nuotraukos ir graviūros, unikalus autorės rašymo stilius nukels Jus į miestą, kurį pamatysite visiškai kitomis akimis.

Kaunas – seniausia lietuvių gyvenvietė, apipinta pasakojimais ir legendomis. Kaip ir gražiausi Europos miestai Kaunas kūrėsi prie vandens – Nemuno ir Neries sankirtoje – įkvėptas upių gyvybės ir nuolatinio atsinaujinimo.
Tai žino visi… Bet Kaunas turi ir daug paslapčių…
Čia sklandė legendos apie Palemoną – Gediminaičių dinastijos pirmtaką, čia stovėjo pirmoji mūrinė pilis, čia prasidėjo Lietuvos istorija…

"Slaptoji Kauno istorija" – tai pasivaikščiojimas po gražiausius miesto kampelius, atskleistos paslaptys ir senos pastatų legendos, pažintis su kūrusiomis ir čia gyvenusiomis iškiliomis asmenybėmis, įvykiais, lėmusiais ne tik miesto, bet ir šalies likimą.

Sužinosite, kad čia dar IX amžiuje gyvenvietę kūrė skandinavų ir normanų palikuonys, maišydamiesi su baltų gentimis, rasite keletą romantiškų Kauno vardo atsiradimo versijų, susipažinsite su unikalia Kauno architektūra ir miesto išsidėstymu, suprasite, kodėl verslumu, patriotizmu, bendruomeniškumu, gyventojų savarankiškumu šis miestas skyrėsi nuo kitų, sužinosite, kaip Kaunas tapo techninės minties ir meno puoselėtojų bei kūrėjų sintezės centru.

Lydimi bestselerio "Slaptoji Vilniaus istorija" autorės Eleonoros Violetos Marganavičienės, leiskitės į kelionę po nuostabų ir neatrastąjį Kauną ir atskleiskite jo paslaptis naujoje knygoje "Slaptoji Kauno istorija" .

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę