⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais

3.2
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-28 Kęstutis

Dar neskaičiau, bet džiaugiuosi kad yra tokių leidinių ! ;-)


2022-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais" aprašymas

Aistringai Lietuvos istorija besidomintis mokslininkas Benediktas Jankauskas į knygą „Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais“ sudėjo po ilgų tyrinėjimų iškapstytus faktus, kurie keičia mūsų šalies veidą.

Išanalizavęs begalę prieštaringai vertinamų dokumentų ir šaltinių ir juos palyginęs, istorikas iš mažiausių atrastų detalių sudėliojo tikrą istorinę mozaiką, kuri pristato kartais net kiek šokiruojančius faktus, prieštaraujančius autoritetingiausių šalies istorikų nuomonei.

Ne itin žinomas kunigaikštis Rimgaudas (Ringaudas) gali būti tas, kuris kur kas anksčiau ėmėsi kurti Lietuvos valstybę. Galbūt Mindaugo vaidmuo mūsų šalies istorijai yra gerokai sureikšmintas ir pervertintas?

Autorius siekia demaskuoti Lietuvos istorijos klastotes ir daro prielaidą, jog kartais istorija iškraipoma dėl politinių tikslų. Jis aiškinasi tikrąsias Lietuvos kilmės teorijas ir atskleidžia naujų faktų apie Lietuvos krikštą. Kodėl aisčiai buvo pervadinti baltais ir kokius šio laikotarpio istorijos faktus yra bandoma ištrinti?
Autorius analizuoja keletą svarbesnių mūšių, apžvelgia kunigaikščio Gedimino valdymo metus, Žemaitijos istorines ribas ir žemaičių krikšto istoriją. Pikantiškos, įdomios ir negirdėtos detalės apie Lietuvos valstybės pradžią ir svarbiausius istorinius lūžius – knygoje „Slaptoji Lietuvos istorija“.

Autorius kviečia diskutuoti, mąstyti ir nebijoti ginčytis. Jo teigimu, ne viskas, kuo iki šiol tikėjome yra tiesa, todėl būtina kritiškai vertinti mums pateikiamus faktus apie Lietuvos istoriją. Ši knyga – tai jo kvietimas atvirai diskutuoti apie viešus ir apie nutylėtus istorijos faktus.

Benediktas Jankauskas (g. 1941 m.) – pagal profesiją agrochemikas, dirvožemininkas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras. Kilęs iš Plungės, gana aktyviai domisi žemaičių giminių, visos Žemaitijos istorija. Studijavo tuometinio Vilniaus pedagoginio instituto Gamtos-geografijos fakultete, dirbo žemdirbystės srityje. 1997 metais buvo apdovanotas Valdo Adamkaus premija.
B. Jankauskas yra vienas iš Žemaitijos kolegijos Rietave steigėjų. Nuo 2009 metų išėjęs į pensiją ėmė aktyviai domėtis Lietuvos, Žemaitijos ir vietinių giminių istorija. Išleido dvi knygas apie savo gimines: „Labženčių giminė“ ir „Žemaičių Jankauskų ir Labženčių giminės“. Jose yra ne tik lokaliosios istorijos, bet ir senovės istorijos faktų. Straipsnius spausdino įvairiuose leidiniuose, o į knygą „Slaptoji Lietuvos istorija“ siekė sudėti visą svarbiausią iki šiol surinktą ir dar niekur nespausdintą ir nepublikuotą informaciją.


  • Autorius: Benediktas Jankauskas
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840289

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-17

Dar vienas... Statkutė-Rosales, Pichelis, dabar ir Jankauskas....
Diletantų istorijos "šmukštarų" pinamos sakmės, orientuotos į pasakų mėgėjus.

2020-04-28

Dar neskaičiau, bet džiaugiuosi kad yra tokių leidinių ! ;-)

2019-09-16

2018-12-07

Gal ir idomi knyga, Bet moketi 10€ uz vienkartini pasiskaityma. Is 25 pslsupratau, kad senukas iesko kazkur samokslo. Idomiau jau pasiskaityti Skomanta kartu su wikipedija. Lauksiu kol atsiras bibliotekoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Benediktas Jankauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benediktas Jankauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais" perkama kartu