0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji Lietuvos muitinės istorija

Kaina: 16,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija" aprašymas

Pirmasis besikuriančios Lietuvos muitinės dešimtmetis. Naujai valstybės struktūrai trūksta šiuolaikiškai ir valstybiškai mąstančių specialistų, joje dirba įvairiausi žmonės – nuo visais būdais besistengiančių saugoti beatsikuriančios valstybės ekonomiką iki tokių, kuriems rūpi tik savo kišenė, kurią naudojantis tarnybine padėtimi galima kimšti be pabaigos. Knygoje „Slaptoji Lietuvos muitinės istorija. Tamsioji kelio į Europą pusė“ svarbias pareigas Lietuvos muitinėje ėjusi autorė Ona Žilinskienė be gailesčio atkleidžia to meto realybę, kuri sukrečia. Tikri faktai, įvykiai ir žmonės, autentiška vaizdo medžiaga. Knyga gausiai iliustruota slaptais kadrais iš kontrabandininkų patikros ir sulaikymo operacijų.

Kažkas šią naktį įveš milijoną, rytoj kažkas milijoną išveš…
Kažkas šią naktį žiūrės į kulkosvaidžio vamzdį, kažkas už Lietuvą praras gyvybę…

Trečia valanda nakties. Telefono skambutis: Kalvarijos poste girtauja muitininkai. Šimtas kilometrų – ne atstumas. Netikėtas patikrinimas kai kuriems muitinės inspektoriams sukelia šoką, ne visiems, žinoma, tačiau dvi pareigūnės neapverčia liežuvio. Gal iš baimės? Pareigūnės skubiai gabenamos pas medikus. Viena vežama pabėga ir vėliau randama „serganti“, gulinti su lašeline ligoninėje, kitai „liga“ nustatyta, bet…

Kaip toliau vystysis įvykiai?

Kova dėl postų, dėl galimybės „globoti“ kontrabandininkus, kitoje pusėje – kova už švarias muitines be korupcijos, kartais besibaigianti tragiškai…

Ona Žilinskienė – teisininkė, Lietuvai atgavus nepriklausomybę dirbo Lazdijų, o vėliau Marijampolės muitinės viršininko pavaduotoja, nagrinėjo muitinės kompetencijai priskirtas administracines bylas, kuravo juridinį ir organizacinį skyrius.


  • Autorius: Ona Žilinskienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786094845598

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Ona Žilinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ona Žilinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptoji Lietuvos muitinės istorija" perkama kartu