0

Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija

  • Nemokamas knygos pristatymas
2.3
(6 įvertinimai)
Kaina internetu: 21,29 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-26 Irena

Informacija

Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9786094841125

2020-10-31 21.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija" aprašymas

Kęstutis Jaskelevičius – socialinių mokslų daktaras, žurnalistas, buvęs seimo narys. Visuomenė jį prisiminė, kai komentuodamas savo prasižengimų bylą Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis Kęstutį Jaskelevičių paskelbė mirusiu. Politikas sulaukė ministro pirmininko atsiprašymo, šiuo metu yra gyvas bei pristato ambicingą leidinį „Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“.

Knyga apima trisdešimt nepriklausomos Lietuvos metų. Rašyti apie politikos užkulisius, kuriuose vyksta daugybė nešvarių reikalų, yra nelengva ir pavojinga. Dauguma knygos veikėjų vis dar gyvena bei mina Seimo rūmų ar ministerijų koridorius. Aptariami įvykiai, politiniai nusikaltimai bei aferos yra aktualūs ir šiandien. Ambicingo plano paviešinti tokias istorijas ėmęsis buvęs seimo narys Kęstutis Jaskelevičius parengė penkių šimtų puslapių knygą, kurią iliustruoja beveik šimtas susijusių nuotraukų.

Skaitytojai knygos puslapiuose sutiks dažnai žiniasklaidoje matomus politinius veikėjus – nuo eilinių politikų iki aukščiausių sluoksnių. Autorius kelia klausimus, kieno gi interesus daugelis jų atstovauja ir kiek savarankiškumo dar yra išsaugojusi mūsų valstybė. Teigiama, kad knygoje „Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“ paviešintos skandalingos istorijos sukels audrą leidybos pasaulyje.

Kęstutis Jaskelevičius teigia, kad per trisdešimt metų valstybė nutolo nuo žmonių ir ieško atsakymų į klausimą, kaip ir kada tai nutiko. Autorius dalijasi savo mintimis bei pastebėjimais apie intrigas, kuomet buvo įvedami lietuviški pinigai. Taip pat jis atskleidžia, kas politiniuose sluoksniuose dėjosi įmonių „Mažeikių nafta“, „Telekomas“ bei „Alita“ privatizavimo metu. Kęstutis Jaskelevičius kalba apie Lietuvos bankų aferas bei „Snoro“ žlugimą, taip pat apie miško reformos užkulisius. Rašytojas atskleidžia kaip dažnai politikai išduoda savo deklaruojamas vertybes bei pamiršta atstovauti mūsų valstybės interesus.

„Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“ – trilerį primenantis darbas apie Lietuvos politikos užkulisius ir paprastiems piliečiams nematomas intrigas. Kęstutis Jaskelevičius užtikrina, kad knygoje išdėstyti faktai yra tikri.

Kęstutis Jaskelevičius (g. 1945-tais metais, Varėnos rajone) – ekonomistas, socialinių mokslų daktaras, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas. 1969-tais metais jis baigė Vilniaus universitetą ir įgijo ekonomisto specialybę. Autorius yra Žurnalistų sąjungos narys ir per savo karjerą paskelbė daugiau nei du šimtus mokslinių ir publicistinių straipsnių įvairiomis ekonominėmis temomis. 1992-1996 metais buvo išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo nariu.

2020-08-26

2020-08-18

2020-08-12

Realiai, kaip ir pavadinimas prasilenkia su turiniu, kaip gali buti slaptoji istorija jeigu jinai jau paviesinta...

2020-08-12

aciu, pagaliau skaitalas tikrai vertas demesio

2020-08-10

Komentaro pataisymas: Išslaptinti faktų autorius neišdrįso arba jį "užčiaupė".

2020-08-10

<Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija> taip ir liko slaptąja. Rašliava, primenanti "gerų tarybinių laikų" rašliavą. Kur išslaptinti kaltų "demokratinių" vadeivų darbai? Kur nuostolių dydžių nustatymas? Kas konkrečiai kaltas dėl žmonių ir valstybės nuostolių? Kur ir kada nustatytos prasikaltusiųjų vadeivų nusikaltimų ribos? Ir dar daug, daug panašių klausimų. Ne veltui autorius knygą pavadino "Slaptoji................". Išslaptinti faktų autorius arba jį "užčiaupė". Šiuolaikiniai 70-mečiai viską tais laikais matė ir suvokė ir aprašytosios paslaptys - polišinelio paslaptys. Išvada: informatyvumo požiūriu - menkavertė.

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Kęstutis Jaskelevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Jaskelevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija" perkama kartu