0

Slaptoji pasaulio istorija

  • Nuolaida knygai -25%
3.5
(2 įvertinimai)
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-05-26 Indrėja

Informacijos pateikta daug, bet bendras vaizdas susidarė aiškus. Knyga skaitėsi gana greitai. Rekomenduoju tiems, kas aklai nebepasitiki oficialiają istorija. Tikrai buvo įdomu.

Informacija

Slaptoji pasaulio istorija

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 550
  • ISBN ar kodas: 9786094663864

2020-07-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje „Slaptoji pasaulio istorija“ Jonathan Black aptaria 3000 metų žmonijos paslaptis. Tai – pasaulio istorija nuo pačios pradžios iki dabar paremta slaptųjų draugijų įsitikinimais ir užrašais.

Graikų ir egiptiečių filosofija, žydų folkloras, krikščioniškieji kultai ir laisvieji masonai – autorius tyrinėja slaptąsias draugijas ir žmogiškosios sąmonės formavimąsi bei kitimą. Jonathan Black tyrinėja pasaulio pabaigos idėją ir antikristo atėjimą – o gal jis jau čia? Kaip jis paskelbs apie savo atėjimą ir kas tuomet nutiks pasauliui?

Knygos „Slaptoji pasaulio istorija“ autorius studijavo teologiją ir visų didžiausių slaptųjų draugijų pasaulyje veiklą. Jis sužinojo, kad yra įmanoma pasiekti kitokią sąmonės būseną, kuri padeda aiškiai suvokti ir pamatyti, kaip veikia pasaulis. Deja, šios žinios yra slaptos ir neprieinamos mūsų įprastai sąmonei.

Autorius pasakoja, kad naudodami šią slaptą metodiką, tokie žmonės kaip Leonardas da Vinčis, Izaokas Niutonas ir Džordžas Vašingtonas pasiekė tą kitokią sąmonės būseną ir paprastiems žmonėms neprieinamą proto lygmenį.

Knyga „Slaptoji pasaulio istorija“ privers jus iš naujo apmąstyti visus gyvenimo aspektus ir pastebėti paslėptas žinutes apie visuomenę ir gyvenimą. Praplėsite savo mąstymą ir dar kartą įvertinsite viską, ko buvome mokomi ir ko mokome savo vaikus.

Nuo ezoterinio požiūrio į rūšių evoliuciją iki okultinių mokslo šaknų, nuo Tvano paslapčių iki ezoterinių Amerikos užsienio politikos motyvų. Šis pasakojimas parodo, kaip galima visiškai kitu kampu pažvelgti į žmonių egzistenciją šioje planetoje. Viskas čia atrodo išvirkščia, atvirkščia ir žemyn galva... Panašių knygų yra, tačiau tik šioje taip detaliai ištyrinėtas slaptųjų draugijų požiūris.

„Jonathan Black knyga „Slaptoji pasaulio istorija“ tikrai galėjo būti šaltinis Dan Brown romanui „Parastas simbolis.“
Daily Express

"Stulbinantys, netikėti atradimai šioje knygoje atskleidžia keistą, paslaptingą pasaulį, kupiną mįslių ir kodų, taip pat žmoniją, kuri yra didžioji kosminė paslaptis.“

Graham Hancock, rašytojas

Jonathan Black (tikrasis vardas Mark Booth) – britų leidėjas, rašytojas. Gimė ir augo Kembridže, Didžiojoje Britanijoje. Studijavo teologiją ir filosofiją. Parduota apie pusė milijono jo knygų egzempliorių anglų kalba. Knygos verčiamos į 21 kalbą. „Slaptoji pasaulio istorija“ tapo New York Times bestseleriu. J. Black skaito paskaitas ir rengia straipsnius įvairiems leidiniams apie žmonių sąmonės pokyčius.


Iš anglų kalbos vertė Povilas Astrauskas

2020-05-26

Informacijos pateikta daug, bet bendras vaizdas susidarė aiškus. Knyga skaitėsi gana greitai. Rekomenduoju tiems, kas aklai nebepasitiki oficialiają istorija. Tikrai buvo įdomu.

2020-04-07

Labai daug informacijos, tačiau ji gan padrika, tai įvairių šaltinių analizė, interpretacijos, nelabai susieti temų aspektai ir paslaptys, gan sudėtinga skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu