0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji pasaulio istorija

2.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-26 Indrėja

Informacijos pateikta daug, bet bendras vaizdas susidarė aiškus. Knyga skaitėsi gana greitai. Rekomenduoju tiems, kas aklai nebepasitiki oficialiają istorija. Tikrai buvo įdomu.


2023-02-28 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slaptoji pasaulio istorija" aprašymas

Knygoje „Slaptoji pasaulio istorija“ Jonathan Black aptaria 3000 metų žmonijos paslaptis. Tai – pasaulio istorija nuo pačios pradžios iki dabar paremta slaptųjų draugijų įsitikinimais ir užrašais.

Graikų ir egiptiečių filosofija, žydų folkloras, krikščioniškieji kultai ir laisvieji masonai – autorius tyrinėja slaptąsias draugijas ir žmogiškosios sąmonės formavimąsi bei kitimą. Jonathan Black tyrinėja pasaulio pabaigos idėją ir antikristo atėjimą – o gal jis jau čia? Kaip jis paskelbs apie savo atėjimą ir kas tuomet nutiks pasauliui?

Knygos „Slaptoji pasaulio istorija“ autorius studijavo teologiją ir visų didžiausių slaptųjų draugijų pasaulyje veiklą. Jis sužinojo, kad yra įmanoma pasiekti kitokią sąmonės būseną, kuri padeda aiškiai suvokti ir pamatyti, kaip veikia pasaulis. Deja, šios žinios yra slaptos ir neprieinamos mūsų įprastai sąmonei.

Autorius pasakoja, kad naudodami šią slaptą metodiką, tokie žmonės kaip Leonardas da Vinčis, Izaokas Niutonas ir Džordžas Vašingtonas pasiekė tą kitokią sąmonės būseną ir paprastiems žmonėms neprieinamą proto lygmenį.

Knyga „Slaptoji pasaulio istorija“ privers jus iš naujo apmąstyti visus gyvenimo aspektus ir pastebėti paslėptas žinutes apie visuomenę ir gyvenimą. Praplėsite savo mąstymą ir dar kartą įvertinsite viską, ko buvome mokomi ir ko mokome savo vaikus.

Nuo ezoterinio požiūrio į rūšių evoliuciją iki okultinių mokslo šaknų, nuo Tvano paslapčių iki ezoterinių Amerikos užsienio politikos motyvų. Šis pasakojimas parodo, kaip galima visiškai kitu kampu pažvelgti į žmonių egzistenciją šioje planetoje. Viskas čia atrodo išvirkščia, atvirkščia ir žemyn galva... Panašių knygų yra, tačiau tik šioje taip detaliai ištyrinėtas slaptųjų draugijų požiūris.

„Jonathan Black knyga „Slaptoji pasaulio istorija“ tikrai galėjo būti šaltinis Dan Brown romanui „Parastas simbolis.“
Daily Express

"Stulbinantys, netikėti atradimai šioje knygoje atskleidžia keistą, paslaptingą pasaulį, kupiną mįslių ir kodų, taip pat žmoniją, kuri yra didžioji kosminė paslaptis.“

Graham Hancock, rašytojas

Jonathan Black (tikrasis vardas Mark Booth) – britų leidėjas, rašytojas. Gimė ir augo Kembridže, Didžiojoje Britanijoje. Studijavo teologiją ir filosofiją. Parduota apie pusė milijono jo knygų egzempliorių anglų kalba. Knygos verčiamos į 21 kalbą. „Slaptoji pasaulio istorija“ tapo New York Times bestseleriu. J. Black skaito paskaitas ir rengia straipsnius įvairiems leidiniams apie žmonių sąmonės pokyčius.


Iš anglų kalbos vertė Povilas Astrauskas


  • Autorius: Jonathan Black
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 550
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663864

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-16

Suveltas tekstas, sunku skaityti, itin daug faktinių klaidų ir vienpusiškų interpretacijų. Knyga parašyta neva iš ezoterinės perspektyvos, bet faktiškai bibliocentrinis Šteinerio antroposofijos garbinimas, netgi su rasistiniais Azijos religijų vertinimais. Trumpai tariant, tipiškas New Age popsas....

2020-05-26

Informacijos pateikta daug, bet bendras vaizdas susidarė aiškus. Knyga skaitėsi gana greitai. Rekomenduoju tiems, kas aklai nebepasitiki oficialiają istorija. Tikrai buvo įdomu.

2020-04-07

Labai daug informacijos, tačiau ji gan padrika, tai įvairių šaltinių analizė, interpretacijos, nelabai susieti temų aspektai ir paslaptys, gan sudėtinga skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji pasaulio istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Jonathan Black pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptoji pasaulio istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptoji pasaulio istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptoji pasaulio istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptoji pasaulio istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonathan Black tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptoji pasaulio istorija" perkama kartu