0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.3 SoldOut

Knygos "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga" aprašymas

Popė mano, kad vasara truks amžinai. Tačiau vieną dieną ji pasijunta blogai, o išgirsta diagnozė nuskamba kaip nuosprendis.. Dabar vienintelė merginos viltis išgyventi - tai Džeimsas, jos draugas ir slaptoji meilė. Būdamas vampyras ir priklausydamas Nakties pasauliui, Džeimsas gali padaryti Popę nemirtingą. Bet pirmiausia jie turi viskuo rizikuodami nusižengti Nakties Pasaulio įstatymui.


  • Autorius: L. S. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955386384

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja L. S. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. S. Smith su knyga "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. S. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Slaptoji vampyrė. Ciklo „Nakties pasaulis“ 1-oji knyga" perkama kartu