0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos" aprašymas

Istorijos knygose apie Antrąjį pasaulinį karą dėmesys dažniausiai sutelkiamas į kovas, strateginius sprendimus, kariuomenių susirėmimus, kurie nusinešė tūkstančius žmoniųgyvybių. Retai kada minimi žygiai, kuriuos atliko ar bent buvo pasišovusios atlikti mažos kovotojų grupės ir pavieniai asmenys. Kad pasaulinio konflikto metu reikšmingos ne tik vadų pastangos, rodo prancūzo inžinieriaus M. Hollardo, kuriam Anglija turi būti dėkinga už išgelbėtą Londoną, pavyzdys.

Knygoje "Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos" skaitytojai sužinos apie netikėtas ir žiaurias Antrojo pasaulinio karo atakas, išpuolius, pagrobimus, žmogžudystes ir rizikingas žvalgybos misijas.

Kaip žydas pabėgėlis iš Vilniaus ketino atkeršyti 6 milijonams vokiečių už holokaustą?
Kodėl vokiečiams taip ir nepavyko pasigaminti atominės bombos?
Kuo baigėsi siekis nužudyti neįveikiamą Dykumų Lapiną?
Kodėl vokiečių generolas Heinrichas Kreipe turėjo padėkoti savo pagrobėjams?
Kaip buvo atkeršyta už Perl Harborą?
Kokio vokiečių ginklo sąjungininkai taip ir nesugebėjo nukenksminti?
Kaip medalis išdavė slapčiausią vokiečių agentą?
Už ką švedas Ericas Ericksonas atsidūrė juodajame sąjungininkų sąraše?

Visi šių operacijų dalyviai tikėjo, kad jų užduotys turės lemtingą įtaką karo eigai, o vardai amžiams įeis į istoriją; neabejojo, kad, jei atiduos gyvybes, tėvynė įvertins jų pasiaukojimą. Tik mažai daliai narsuolių pasisekė karinį konfliktą pasukti nauja linkme, tačiau pastangos sustiprino kovinę karių dvasią, o drąsa kelia nuostabą ir pagarbą.

Jesusas Hernandezas (g. 1966 m.) – ispanų istorikas ir žurnalistas, vienas žymiausių literatūros apie Antrąjį pasaulinį karą autoritetų, išleidęs 17 knygų apie mažiau žinomus šio pasaulinio konflikto įvykius ir operacijas. Lietuviškai skaitykite kitas J. Hernandezo knygas: "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos", "Antrasis pasaulinis karas", "Antrojo pasaulinio karo mįslės ir paslaptys", "Valkirija", "Pirmasis pasaulinis karas".

Vertė Ieva Baranauskaitė


  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090402498

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Jesus Hernandez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jesus Hernandez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos" perkama kartu