0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.79 SoldOut
Knygos "Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai)" aprašymas

Mokomoji knyga skirta termoinžinerijos studijų studentams, studijuojantiems slėgiklių (siurblių, kompresorių, ventiliatorių) modulį. Joje pateikiami metodiniai nurodymai, kaip atlikti šio modulio darbo programoje numatytus laboratorinius darbus, taip pat duomenys bei pagalbinė informacija, reikalinga laboratorinių darbų rezultatams apdoroti bei grafiškai atvaizduoti.Parašykite atsiliepimą apie "Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai), kurią skaitytojams dovanoja Liutauras Vaitkus, Stanislovas Žiedelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liutauras Vaitkus, Stanislovas Žiedelis su knyga Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Vaitkus, Stanislovas Žiedelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Slėgikliai (siurbliai, kompresoriai, ventiliatoriai)" perkama kartu