0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šlepetė (8-as leidimas)

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 2.40 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šlepetė (8-as leidimas)" aprašymas

Ši apysaka buvo pripažinta geriausia 1996 metų knyga vaikams ir pelnė Šarūno Marčiulionio premiją. Knygoje aprašoma kaip pirmaklasio Edvarduko tėtis išeina iš namų... Viską išsineša, tačiau atsitiktinai palieka vieną šlepetę, kurią sūnus saugo kaip brangiausią daiktą.Parašykite atsiliepimą apie "Šlepetė (8-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šlepetė (8-as leidimas)", kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Šlepetė (8-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šlepetė (8-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šlepetė (8-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šlepetė (8-as leidimas)" perkama kartu