Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.49 SoldOut

Knygos „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“ aprašymas

Stabtelėti ir paskirti kelias valandas pažvelgti kitapus jas nešančios srovės, nukreipti širdies žvilgsnį ten, kur amžinųjų dalykų skleidžiamoje ramybėje glūdi tikrieji džiaugsmai, užmegzti ryšį su šiuo aukštesniuoju pasauliu, kuriame norisi tik pamiršti save ir atsiduoti, kuriame abipusėje bendrystėje ir meilėje randamas atilsis ir džiaugsmas, kuriame neberiboja siauras asmeninės naudos akiratis, nebėra jos poreikio nei pavadinimo. Tai ramybė, atilsis, pasitikėjimas, gaivi oazė dykumoje.
Šiame nedideliame veikale pristatomi keli tėvo Augustino Guillerand’o rašiniai (meditacijos ir pamokslai), kuriuose skaitytojas ras naudingos medžiagos kai kurių liturginių iškilmių bei evangelijų pasakojimų apmąstymams, galės giliau panirti į šiuos slėpinius ir patirti jų romumą bei atgaivą.
Tėvas Augustinas Guillerandas (Ogiustenas Gijeranas) gimė 1877 m. Nievre. Pradžioje buvo paprastas kunigas, vėliau paskiriamas klebonu. 1916 m. jis paliko savo tarnybą ir įstojo į Valzento (La Valsainte) kartūzų vienuolyną. 1921-ųjų spalio 6 d. davė įžadus. Autorius turėjo puikų literatūrinį ir meninį išsilavinimą; jo didysis mokytojas buvo šv. Augustinas. Tėvas Augustinas Didžiajame Šartreze 1945-ųjų balandžio 12 d. Yra knygų „Kartūzų tyla“, „Prieš Dievo veidą“ ir „Kartūzo kelias“ autorius.Parašykite atsiliepimą apie „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“, Augustin Guillerand. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Augustin Guillerand su knyga „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Augustin Guillerand. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Slėpinių šviesa. Kartūzų meditacijos“ perkama kartu