0

Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090122860

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą" aprašymas
Jei sėkmė yra stulbinami gyvenimo pasiekimai, priverčiantys aplinkinius skaičiuoti savo stalo sidabrą, tai ši knyga – apie nesėkmę. Jei meilė – tai romantiškas apsvaigimas, persipynęs su savininkišku kaprizu, tai šioje knygoje meilės nerasite. Jei gyvenimą laikote tyra gėrio buveine, verčiau atmerkite akis. Tikrovė žaidžia slėpynių.

Istorijos apie lepią merginą iš Lietuvos sostinės veiksmas netikėtai persikelia į Kanadą ir Islandiją. Dėl nepalankių gyvenimo aplinkybių elitinė Margaritos kasdienybė virsta slapstymusi svečiose šalyse, visuomenės žavėjimasis ja – artimųjų abejingumu, jau ir taip nepavydėtiną padėtį dar labiau apkartina narkotikų pasaulio realybė.
Atsidūrus gyvenimo kryžkelėje, jaunai merginai tenka žengti kitą žingsnį – arba lengvą, arba teisingą. Nuopuolių kupina merginos kasdienybė, ryškūs personažų charakteriai, spalvingi kelionių aprašymai ir jautrūs dialogai kviečia iš naujo perkainoti savo gyvenimo vertybes ir prioritetus.

Parašykite atsiliepimą apie "Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą, kurią skaitytojams dovanoja Greta Lietuvninkaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Greta Lietuvninkaitė su knyga Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Greta Lietuvninkaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą" perkama kartu