0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slibinas, vardu Nerimas

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.10 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Slibinas, vardu Nerimas " aprašymas

Slibinas Nerimas ir Monika kasdien drauge patiria nuotykių. Jie kartu žaidžia lauke, ir Nerimas padeda abiem sėkmingai grįžti namo. Tačiau naujose situacijose Nerimas nežino, ką daryti. Puolęs į paniką jis neleidžia Monikai nei miegoti, nei susirasti naujų draugų.

Pagrindinės vaikų nerimo priežastys – naujos situacijos ir mėginimas susidraugauti. Kai vaikai dažnai jaudinasi, kiekviena diena atrodo kančia, o ne džiaugsmas. Šiame pasakojime vaikų ir šeimos psichoterapeutė dr. Sharie Coombes siūlo planą, padedantį tramdyti vaiko nerimą ir neleidžiantį jam užaugti iki didžiulio slibino.


  • Autorius: Sharie Coombes
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404085

Parašykite atsiliepimą apie "Slibinas, vardu Nerimas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Slibinas, vardu Nerimas ", kurį pristato Sharie Coombes. Siūlome ne tik išsamų "Slibinas, vardu Nerimas " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sharie Coombes. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Slibinas, vardu Nerimas ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Slibinas, vardu Nerimas " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Slibinas, vardu Nerimas " perkama kartu