0

Slydimas. Ji regi jo akimis

Informacija

Slydimas. Ji regi jo akimis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090110775

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Slydimas. Ji regi jo akimis" aprašymas
Knygoje "Slydimas. Ji regi jo akimis" pasakojama istorija - tai paslapčių, melo ir pavojų voratinklis...

Viją visi laiko narkoleptike, bet iš tikrųjų, ištikus priepuoliui, ji neužmiega. Nualpusi ji įslysta į kieno nors kito sąmonę ir regi pasaulį kito žmogaus akimis. Ji buvo įslydusi į seserį, kai ši nusirašinėjo per matematikos kontrolinį, įslydusi į mokytoją sužinojo, kad jis slapčia gurkšnoja prieš pamoką. Per mokyklos šokius įslydusi į savo neva draugę, perprato, kokia toji yra iš tikrųjų. Bet visa tai toli gražu negalėjo parengti Vijos tam, kas nutiko vieną spalio naktį, kai ji įslydo į sąmonę nežinia kieno, bet su peiliu rankoje stovinčio šalia sesers draugės Sofi kūno.
Sofi nebėra, o Vija nori pasidalyti baugiąja paslaptimi, bet argi ja kas nors patikėtų? Visa tai skamba taip beprotiškai, kad atsiverti ji nedrįsta net savo geriausiam draugui Rolinsui, tad ką ir kalbėti apie policiją. Net jeigu ir patikėtų paslaptį Rolinsui, šis pastaruoju metu lyg ir atitolęs, juolab kad Vija vis daugiau laiko praleidžia su Zeinu.

Iš anglų k. vertė Aurelija Jucytė

Parašykite atsiliepimą apie "Slydimas. Ji regi jo akimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Slydimas. Ji regi jo akimis, kurią skaitytojams dovanoja Jill Hathaway. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jill Hathaway su knyga Slydimas. Ji regi jo akimis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Slydimas. Ji regi jo akimis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jill Hathaway. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Slydimas. Ji regi jo akimis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Slydimas. Ji regi jo akimis" perkama kartu