0

Pirkėjų atsiliepimai

Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis" aprašymas

Šios smagios užduotys skiriamos 4–5 metų vaikams. Jos padės lavinti loginį mąstymą, pastabumą, akių ir rankos koordinaciją, suvokti dydį reiškiančias sąvokas, pažinti daugelį raidžių, įgusti skaičiuoti iki 10, atlikti pačius paprasčiausius aritmetinius veiksmus ir net parašyti skaičius. Taigi atsivertus šią knygą tikrai neteks nuobodžiauti. Linkime smagios veiklos!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228790

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis" perkama kartu