0

Smagūs bandymai vaikams

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 20,59 €*
Sutaupote: 5.90 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Smagūs bandymai vaikams

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955063865

2021-01-31 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Smagūs bandymai vaikams" aprašymas

Gal norėtum virsti mokslininku ir nustebinti savo šeimą arba draugus? Kaip tik toks yra šios knygos "Smagūs bandymai vaikams" tikslas: būti tavo vadovu ir išmokyti daryti smagius mokslinius bandymus. O juos lengvai gali atlikti namie.

Gali surasti pirštų atspaudus, apskaičiuoti laiką, per kurį kas nors vyksta šalia tavęs, arba išmokti atpažinti mėnulio fazes. Tai tik keli užsiėmimai, kurie nudžiugins tave, lavins vaizduotę, kūrybinius sugebėjimus ir humoro jausmą...

Vertė Vida Zalieckienė

Parašykite atsiliepimą apie "Smagūs bandymai vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Smagūs bandymai vaikams, kurį parašė Carla Nieto Martinez. Siūlome ne tik išsamų Smagūs bandymai vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carla Nieto Martinez. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Smagūs bandymai vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Smagūs bandymai vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Smagūs bandymai vaikams" perkama kartu