0

Smaragdo miesto burtininkas

  • Nuolaida knygai -31%
3.9
(7 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 3.80 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-16 Simona

Mūsų ketverių su puse sūnus prie šios knygos lipte prilipęs ir jau spirga, kaip skaitys kitas šios serijos dalis. Įdomios, pilnos nuotykų, pamokančios istorijos, tikrai vertos skaityti kartu su vaikais!

Informacija

Smaragdo miesto burtininkas

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789986342298

2020-10-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Smaragdo miesto burtininkas" aprašymas

Tai nuostabi pasaka-apysaka apie mergaitę Elę, netikėtai atsidūrusią Stebuklų šalyje, ir jos nuotykius. Susipažinsite ir su mielais ir geraširdiškais jos draugais - Kaliause, Geležiniu Medkirčiu ir Bailiuoju Liūtu bei kitais Stebuklų šalies gyventojais. Kartu su Ele įveiksite piktąsias Stebuklų šalies burtininkes bei sužinosite, kas buvo Didysis ir Baisusis Burtininkas Gudvinas iš Smaragdo miesto. Šia knyga pradedama šešių A. Volkovo pasakų-apysakų vaikams serija.

2013-10-16

Mūsų ketverių su puse sūnus prie šios knygos lipte prilipęs ir jau spirga, kaip skaitys kitas šios serijos dalis. Įdomios, pilnos nuotykų, pamokančios istorijos, tikrai vertos skaityti kartu su vaikais!

2011-05-18

To Pasipiktinusiai. Gerb.p. Jums tikriausiai lietuviškas pavydas neleido net knygos perskaityti! A. Volkovas ir neslepia (knygoje pabaigos žodyje ir parašyta), kad \"Smaragdo miesto burtininką\" jis parašė pagal F.Baumo pasaką, daug ką pakeisdamas...

2011-03-09

kokis plagijatas pats volkovas pripazino jusu brauna,nenorit neskaitykit

2010-08-05

Geriausia vaikystės knygų serija,o Braunas su savo vienintele knyga yra nykus.

2010-05-19

Labai patenkinta, kad turejau galimybe nusipirkti abi pirmasias Volkovo knygas.Tikiuosi, kad greitai pamatysiu ir visas sekancias.

2010-05-14

Dar galima suprasti, kaip visa šita serija net ne plagiato, o vertimo su autorystės pasisavinimu buvo išleista sovietiniais laikais, kai autorių teisės neegzistavo. Bet 2010 metais Europos sąjungoje?!

2010-05-02

Tai yra tikras franko bauno knygos plagiatas - kaip galima tokia knyga leisti???? GEDA

Parašykite atsiliepimą apie "Smaragdo miesto burtininkas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Smaragdo miesto burtininkas, kurį parašė Aleksandras Volkovas. Siūlome ne tik išsamų Smaragdo miesto burtininkas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aleksandras Volkovas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Smaragdo miesto burtininkas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Smaragdo miesto burtininkas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Smaragdo miesto burtininkas" perkama kartu