⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Smaragdo miesto burtininkas

4.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-16 Diana

Nuostabi knyga !


2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smaragdo miesto burtininkas" aprašymas

Tai nuostabi pasaka-apysaka apie mergaitę Elę, netikėtai atsidūrusią Stebuklų šalyje, ir jos nuotykius. Susipažinsite ir su mielais ir geraširdiškais jos draugais - Kaliause, Geležiniu Medkirčiu ir Bailiuoju Liūtu bei kitais Stebuklų šalies gyventojais. Kartu su Ele įveiksite piktąsias Stebuklų šalies burtininkes bei sužinosite, kas buvo Didysis ir Baisusis Burtininkas Gudvinas iš Smaragdo miesto. Šia knyga pradedama šešių A. Volkovo pasakų-apysakų vaikams serija.


  • Autorius: Aleksandras Volkovas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342298

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-16

Nuostabi knyga !

2013-10-16

Mūsų ketverių su puse sūnus prie šios knygos lipte prilipęs ir jau spirga, kaip skaitys kitas šios serijos dalis. Įdomios, pilnos nuotykų, pamokančios istorijos, tikrai vertos skaityti kartu su vaikais!

2011-05-18

To Pasipiktinusiai. Gerb.p. Jums tikriausiai lietuviškas pavydas neleido net knygos perskaityti! A. Volkovas ir neslepia (knygoje pabaigos žodyje ir parašyta), kad \"Smaragdo miesto burtininką\" jis parašė pagal F.Baumo pasaką, daug ką pakeisdamas...

2011-03-09

kokis plagijatas pats volkovas pripazino jusu brauna,nenorit neskaitykit

2010-08-05

Geriausia vaikystės knygų serija,o Braunas su savo vienintele knyga yra nykus.

2010-05-19

Labai patenkinta, kad turejau galimybe nusipirkti abi pirmasias Volkovo knygas.Tikiuosi, kad greitai pamatysiu ir visas sekancias.

2010-05-14

Dar galima suprasti, kaip visa šita serija net ne plagiato, o vertimo su autorystės pasisavinimu buvo išleista sovietiniais laikais, kai autorių teisės neegzistavo. Bet 2010 metais Europos sąjungoje?!

2010-05-02

Tai yra tikras franko bauno knygos plagiatas - kaip galima tokia knyga leisti???? GEDA

Parašykite atsiliepimą apie "Smaragdo miesto burtininkas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Smaragdo miesto burtininkas", kurį pristato Aleksandras Volkovas. Siūlome ne tik išsamų "Smaragdo miesto burtininkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aleksandras Volkovas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Smaragdo miesto burtininkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Smaragdo miesto burtininkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Smaragdo miesto burtininkas" perkama kartu