0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smegenų rūšiavimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-11 Viktoras P.

Viena garsiausių šio mokslininko knygų, rekomenduoju.


2022-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smegenų rūšiavimas" aprašymas

„Smegenų rūšiavimas“ tai antroji į lietuvių kalbą išversta prof. Sergejaus Saveljevo knyga. Pirmoji - „Smegenų skurdas“.

Knygoje „Smegenų rūšiavimas“ nagrinėjamas socialinių santykių vystymosi vaidmuo, turėjęs įtakos žmogaus smegenų formavimuisi. Aprašytos nervų sistemos evoliucijos ir reprodukcinių procesų autonomizavimosi priežastys. Parodomi etapai pagrindiniai socialinių ir ekonominių formacijų keitimosi, nulemto pasikeitusių dirbtinės smegenų atrankos tikslų. Aptariami užslėpti socialinės evoliucijos mechanizmai, žmogaus raidos ir degradacijos perspektyvos. Siūloma biologinę hominidų evoliuciją pakeisti sąmoninga instrumentine atranka, taikant kontroliuojamą smegenų rūšiavimą. Knyga skirta plačiajai skaitytojų auditorijai, kuri atrado savo smegenis ir jaudinasi dėl jų likimo.2021-12-11

Viena garsiausių šio mokslininko knygų, rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Smegenų rūšiavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Sergejus Saveljevas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Smegenų rūšiavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Smegenų rūšiavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Smegenų rūšiavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Smegenų rūšiavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sergejus Saveljevas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Smegenų rūšiavimas" perkama kartu