Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smėlio laikrodis

Kaina: 7,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smėlio laikrodis" aprašymas

Iš Velso kilusios rašytojos Tracy Rees knyga „Smėlio laikrodis“ - duoklė rašytojos keltiškoms šaknims. Romanas nukelia į auksiniais paplūdimiais garsėjantį Tenbio miestelį – sakoma, kad jis gali išgydyti sielos žaizdas.

Prie socialinių normų prisitaikyti bandanti paauglė XX a. šeštajame dešimtmetyje ir 40-metė universiteto administratorė XXI a. Londone turi daugiau bendro, nei kas nors galėtų pagalvoti. Abi jos ieško atsakymų ir randa juos... ten pat. Neįtikėtina, kad kažkokia vieta gali būti tokia svarbi žmonių likimams.

Noros gyvenimas – tikra sėkmės istorija. Praktiška, apsukri, gabi profesionalė, nepakeičiama darbuotoja. Ji žino, kad yra nusipelniusi visko: ir padėties, ir laimės. Tačiau Noros puoselėti santykiai su mama ima eižėti, o savo jubiliejaus išvakarėse ji pasuka skirtingais keliais su ilgamečiu partneriu Simonu. Nerimo kamuojama moteris pajunta neįtikėtiną trauką Tenbio paplūdimiams. Nors anksčiau ten lankėsi tik kartą vaikystėje, viešėdama pas senelę. Metusi darbą Nora iškeliauja į pajūrį. Galbūt ten jos laukia naujas gyvenmimas? Ar Tenbio jūros bangos gali nuplauti net didžiausią skausmą?

O prieš šešis dešimtmečius čia atostogavo trylikametė Kloja, ambicinga paauglė iš gretimo Velso kaimelio. Čia ji leido kiekvienas vasaros atostogas, tačiau jų scenarijus visada būdavo toks pat – ištaigingos tetos, pusbroliai, idiliškos dienos ant jūros kranto ir pokalbiai su čia gyvenančiu neklaužada Liu. Kloją pralinksmindavo tik kasmetiniai Tenbio paauglių šokiai – čia netikėtai užsimezgė jos ir keliais metais vyresnio vaikino draugystė. Tačiau pirmą pasimatymą ji prisimins dar ilgai…

Nors prabėgo šeši dešimtmečiai, Tenbis nesikeičia, kaip ir jame gyvenantys žmonės bei magiška vietos trauka. Ši vieta puikiai tinka pabėgti, susitikti su pačiu savimi ir surasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus.

„Rees – talentinga ir išmintinga rašytoja, kurianti gyvybingus, spalvingus ir visapusiškus veikėjų paveikslus. Ji atidi istorinėms smulkmenoms, emocijoms, vietai bei laikui. Romanas „Smėlio laikrodis“ – lyriškas ir įtraukiantis Tenbio ir ten gyvenančių žmonių portretas, daugiasluoksnė istorija, pamažu atskleidžianti dviejų moterų gyvenimo paslaptis.“
Lancashire Evening Post

Iš anglų kalbos vertė Daiva Jevdokimova


  • Autorius: Tracy Rees
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137376

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Smėlio laikrodis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Smėlio laikrodis", Tracy Rees. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tracy Rees su knyga "Smėlio laikrodis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Smėlio laikrodis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tracy Rees. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Smėlio laikrodis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Smėlio laikrodis" perkama kartu