0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.49 SoldOut

Knygos "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai" aprašymas

Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai

Teatrologės dr. Daivos Šabasevičienės knygoje "Smėlio pilys" plačiai pristatoma Lietuvos nacionalinės premijos laureato aktoriaus Regimanto Adomaičio (gim. 1937) kūrybinė veikla.
Knygoje apžvelgiami R. Adomaičio sukurti teatro ir kino vaidmenys, pateikiama teatrologinė jų interpretacija bei kritikos vertinimų spektras, skelbiami aktoriaus interviu, mintys, pasisakymai, esė, laiškai.
Knyga "Smėlio pilys" iliustruota R. Adomaičio vaidmenų nuotraukomis.

"Adomaitis pasiūlė knygos pavadinimą – „Smėlio pilys“. Tai lyg metaforiška realybė, tačiau labai artima teatrui: smėlio pilys išlieka labai trumpai. Savo sieloje ir aktoriniame stote išlaikęs didelę ir garbingą praeitį, knygos herojaus pripažįsta aktoriaus gyvenimo paradoksą: „Saulutė pašildė – ir viskas subyrėjo. Jeigu dar apsiniaukusi diena, tai išlieka šiek tiek ilgiau – kokį pusdienį...“ Knyga „Smėlio pilys“ – tai į amžinybę nusitęsęs Regimanto Adomaičio ryšys su žiūrovais, be kurių neįsivaizduojama aktorinė būtis."
Daiva ŠabasevičienėParašykite atsiliepimą apie "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai", kurią skaitytojams dovanoja Daiva Šabasevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Šabasevičienė su knyga "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Šabasevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai" perkama kartu