0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smėlio žmogus (knyga su defektais)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-26 Benjaminas

Puikus, įtraukiantis detektyvas.


2023-02-28 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smėlio žmogus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šiurpūs nusikaltimai, painus siužetas bei įtampa yra skiriamasis Lars Kepler bruožas. Po šiuo slapyvardžiu besislepiantis autorių duetas Alexandra ir Alexander Ahndoril lyginamas su garsiaisiais detektyvų meistrais Stieg Larson bei Jo Nesbø. Knygos apie kriminalistą Joną Liną parduodamos milijoniniais tiražais. „Smėlio žmogus“ yra ketvirtoji serijos dalis. Kitos – „Hipnotizuotojas“, „Košmaras“ (arba „Paganinio kontraktas“) bei „Ugnies liudininkas“.

Tamsią ir šaltą naktį ant traukinio bėgių blaškosi vyras. Susidūrimo vos išvengęs traukinio mašinistas iškviečia pagalbą. Greitai paaiškėja, kad nusilpęs vyras buvo paskelbtas mirusiu. Ir tai nutiko jau prieš septynerius metus. Mikaelis Koler-Frostas kartu su seserimi pradingo prieš trylika metų ir dabar jo atsiradimas sukelia daugybę klausimų. Kur jis buvo visą tą laiką? Ar jo sesuo dar gali būti gyva? Mikaelis sako, kad Smėlio Žmogus vis dar laiko ją įkalinęs. Laikas spaudžia ir šios bylos imasi kriminalistas Jonas Lina.

Jonas Lina įsitikinęs, kad už pagrobimą atsakingas yra serijinis žudikas Jurekas Valteris. Tiesa, jis suimtas jau prieš septynerius metus, nors Jonui ir nepavyko įrodyti visų nusikaltimų. Tyrėjas yra įsitikinęs, kad Jurekas turi bendrininką, o Mikaelio sesers dienos suskaičiuotos, tad laiko apmąstymams bei paieškai nebeliko. Tik Jurekas gali pasakyti, kur kalinama mergina, tačiau jis tikrai nesikalbės su Jonu. Šioje situacijoje padėti gali nepaprastai gabi policininkė Saga Bauer. Ar sutiks ji rizikuoti savo gyvybe? Ir kas įvyks greičiau: ar Saga sužinos reikiamą informaciją, ar Jurekas įsibraus į jos smegenis? Šis serijinis žudikas primena garsųjį Hanibalą Lekterį – priverčia žmones veikti pačius prieš save.

„Smėlio žmogus“ – neįtikėtino greičio ir įtampos knyga, kuri užgniauš kvapą, o kūnas eis pagaugais. Knygos autoriai išlaiko dėmesį iki pat galo, o pabaigoje norisi dar!

Lars Kepler yra autorių dueto Alexandra ir Alexander Ahndoril pseudonimas. Jų sukurta serija apie Joną Liną išpopuliarėjo visame pasaulyje. Knygos išleistos daugiau nei keturiasdešimtyje šalių. Pirmoji dalis „Hipnotizuotojas“ dar net nepradėta versti į užsienio kalbas jau skaičiavo milijoninius tiražus. Iš viso yra sukurtos septynios serijos dalys.

Iš švedų kalbos vertė Virginija JurgaitytėKiti taip pat domėjosi


2021-04-26

Puikus, įtraukiantis detektyvas.

2021-02-13

2020-07-27

Puiki knyga, įtemptas siužetas. Pradėjus skaityti sunku atsitraukti. Intriguojanti pabaiga.

Parašykite atsiliepimą apie "Smėlio žmogus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Smėlio žmogus (knyga su defektais)", Lars Kepler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lars Kepler su knyga "Smėlio žmogus (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Smėlio žmogus (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lars Kepler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Smėlio žmogus (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Smėlio žmogus (knyga su defektais)" perkama kartu