⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą" aprašymas

Rašytoja Gina Viliūnė, lietuvių skaitytojams pažįstama kaip istorinių romanų autorė, šįkart debiutuoja su vaikams skirta knyga „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“.

Susipažinkite su Smilte ir Vėjumi – tai ruoniukai, užaugę kiek kitomis sąlygomis nei jų bičiuliai. Jūrų muziejuje gimę mažyliai tik paūgėję buvo paleisti į Baltijos jūrą. Jie – dar vaikai, tad dažnai neklauso mamos, krečia eibes, o vieną kartą, kai pasiklysta, turi įveikti ilgą kelią, kad vėl surastų savo šeimą.

Versdami knygos „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“ puslapius vaikai ne tik susipažins su neklaužadomis ruoniukais ir leisis į nuotykių pilną nutrūktgalvišką kelionę, bet ir sužinos daug įdomybių apie vandenų gyventojus, jūros gelmių paslaptis ir ten tykančius pavojus.

Kiek ruonių rūšių gyvena Baltijos jūroje? Kaip atrodo mažiausi pasaulyje banginiai? Atsakymai šiuos ir daugybę kitų klausimų rasite perskaitę Ginos Viliūnės knygą „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“. Leiskitės į kelionę su Smilte ir Vėjumi!

Rašytoja pasakoja, kad idėja imtis vaikiškos knygos gimė po apsilankymo Lietuvos jūrų muziejuje. Tąkart Gina Viliūnė ir jos dukros šiuos gyvūnus tiesiog įsimylėjo. Kas gali atsispirti mažų ruoniukų žavesiui – jų didelėms akims ir smalsiems snukučiams? O kur dar begalinis judrumas ir noras dūkti?

Kuo daugiau rašytoja domėjosi ruoniais, tuo labiau jie jai patiko. Taip ir gimė ši istorija apie ruoniukų Smiltės ir Vėjaus nuotykius.

Gina Viliūnė – lietuvių rašytoja, istorinių romanų autorė, dirba gide. Prieš keletą metų leidykla paprašė jos parašyti knygą apie Vilniaus šventoves. Parašiusi žinyną, Gina Viliūnė ėmėsi grožinės literatūros ir šią veiklą tęsia iki šiol. Kadangi geras rašytojas nuolat išbando naujus žanrus ir galimybes, Gina Viliūnė nusprendė parašyti knygą vaikams.


  • Autorius: Gina Viliūnė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663987

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą", kurį pristato Gina Viliūnė. Siūlome ne tik išsamų "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gina Viliūnė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą" perkama kartu