0

SMS gėlytė

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

SMS gėlytė

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786094274411

2020-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "SMS gėlytė" aprašymas

"Didelis kosminis kūdikis ant tuštumoje levituojančio kilimo žaidžia kaladėlėmis. Jo veidrodinėje odoje atsispindi skirtingos kombinacijos. Gėris, blogis, mergaitės, berniukai, drebėjimas, balti konversai, SMS, pyktis, sukietėję speneliai, religija, narkotikai, kažkas mielo, vystančios gėlės, euforija, planetos... Pirmoje Nojaus Saulyčio poezijos knygoje noras nusidėti ir vaikiškas tyrumas be atvangos maišosi, įgauna pačius netikėčiausius pavidalus."
Poetė Aušra Kaziliūnaitė

"Nojaus Saulyčio „SMS gėlytė“ – retas debiutas, kai tekstų turinys visiškai atitinka formą. Eilėraščiai – tarsi kampuotas, bet savaip grakštus paauglio kūnas: kapotas, lakoniškas frazes, drovius nutylėjimus keičia atviras plepėjimas, o šį – vidinį nerimą ir prasmės klausimus fiksuojančios drąsios metaforos. Saulytis skaitytojui siunčia SMS žinutes iš to keisto periodo, kai pasiekusi savo aukštumas paauglystė pradeda artėti pabaigos link. Perfrazuojant dainininkę Britney Spears, eilėraščių subjektas yra not a girl, not yet a (wo)man. Nors dar tik pavasaris, dar nebūtina kažkam (fiksuotai tapatybei, gyvenimo keliui, dievui, antrajai pusei) įsipareigoti, tačiau – autorius puikiai žino – ilgai tai nebetruks."
Rašytoja Virginija Kulvinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "SMS gėlytė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą SMS gėlytė, kurią skaitytojams dovanoja Nojus Saulytis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nojus Saulytis su knyga SMS gėlytė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga SMS gėlytė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nojus Saulytis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą SMS gėlytė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "SMS gėlytė" perkama kartu