0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smulkaus verslo pinigų srautas

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 8.00 € (70%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-02-23 Dia

Labai nuvylė. Skirta žaliems. Kaina didelė.

Smulkaus verslo pinigų srautas


2021-07-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Smulkaus verslo pinigų srautas" aprašymas

Knyga "Smulkaus verslo pinigų srautas" padeda suvokti ūkio subjekto pinigų srautą, svarbiausią bet kokio užsiėmimo veiksnį. Juk valdyti pinigus reikia visiems ir visur  nesvarbu, ar jūs tik pradedate namuose individualią veiklą, ar valdote augantį šeimos verslą, tiek finansininkams, tiek ne finansų vadovams. Labai paprastai, iliustruojant sudėtingus apskaitos ir analizės skaičiavimus konkrečiomis verslo situacijomis ir tikromis istorijomis, įrodoma, kad pinigas - karalius.


Šiandien daug kam trūksta pinigų, bet kai kurie, net gaunantys palyginti nedideles pajamas, kukliai išgyvena, plėtoja verslus, nors bankrutuoja ir turtuoliai, didžiulės pelningos įmonės. Išgyvenimo, net krizės sąlygomis priežastis išmintingas pinigų srauto valdymas. Vieni moka valdyti pinigus geriau, uždirbti ir gausinti turtą, kiti prasčiau. Knygoje gvildenami svarbiausi pinigų valdymo dalykai: ilgalaikių ir trumpalaikių prognozių rengimas, pinigų surinkimas iš pirkėjų, mokėjimo tiekėjams atidėjimo taikymas, atsargų apimties ir investicijų analizė, efektyvus įvairių finansavimo šaltinių naudojimas ir kt. tiriant garsiausių pasaulio firmų tokių kaip DELL PRODUCTIONS, MARK and SPENCER, TESCO ir kt. veiklą. Čia labai nuosekliai pateikta pinigų išlaidų sprendimo priėmimo eiga pradedant verslą, jį tęsiant ir netgi parduodant. Juk verslas ne tik veikla, bet gali būti ir prekė, kai savininkai pasitraukia iš verslo, parduoda nuosavybę. Ypatingas dėmesys skirtas finansavimo įvairiems šaltiniams - netik paskoloms ir savininkų investicijoms, bet ir faktoringui, lizingui bei kt. Ištisi skyriai skirti finansų specialistų, bankų, investuotojų pasirinkimui. Daugeliui Lietuvos buhalterių pinigų srautų ataskaita - pati painiausia iš visų finansinių ataskaitų. Šioje knygoje nuosekliai aiškinama šios ataskaitos rengimas tiesioginiu ir netiesioginiu būdu. Kiekviena gvildenama tema taip, kad padėtų konkrečiam bet kokio lygio verslininkui priimti pinigų valdymo sprendimus. Knyga padeda suvokti ūkio subjekto veiklos pinigų srautą, jį praktikoje valdyti, svarbiausią bet kokio užsiėmimo veiksnį.2010-02-23

Labai nuvylė. Skirta žaliems. Kaina didelė.

Parašykite atsiliepimą apie "Smulkaus verslo pinigų srautas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Robert McCallion ir Alan Warner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Smulkaus verslo pinigų srautas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Smulkaus verslo pinigų srautas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Smulkaus verslo pinigų srautas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Smulkaus verslo pinigų srautas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert McCallion ir Alan Warner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Smulkaus verslo pinigų srautas" perkama kartu