0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sniegas, benamis, krentantis

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sniegas, benamis, krentantis


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sniegas, benamis, krentantis" aprašymas

Penktajame Juliaus Kelero (g. 1961) eilėraščių rinkinyje, kaip ir kai kuriose ankstesnėse poeto knygose, pastebimas klasikinės kultūros ilgesys. Asketinė eilėraščio forma rodo, kad autoriui svarbiausia reflektuoti ir skatinti refleksijomis skaitytoją, užuot vertus jį žaisti modernius lingvistinius žaidimus, kuriais dažnokai poezija tik imituojama. Šio kūrėjo emocija disciplinuota, lakoniškas sakinys atveria erdvę sąmonei, ieškančiai savo kultūrinės ir istorinės tapatybės.
Rinkinyje publikuojamos ir paties poeto sukurtos fotografijos. Tačiau vaizdai čia nėra poezijos papildai, o eilėraščiai - ne išplėstiniai vaizdų komentarai. Knygoje veikiau mezgamas poetinio žodžio ir meninio vaizdo pokalbis, suteikiantis Juliaus Kelero pamėgtoms temoms bei motyvams polifoninio skambesio ar holografinės erdvės. Poetinis-fotografinis autoriaus peizažas anaiptol ne džiaugsmo žemė, tačiau jame įtaigiai dera dienoraštinis intymumas ir intelektuali ironija, išraiškingos asmeninės mitologemos ir universalios žmogiškumo patirtys.


  • Autorius: Julius Keleras
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 17x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605386

Parašykite atsiliepimą apie "Sniegas, benamis, krentantis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sniegas, benamis, krentantis, kurią skaitytojams dovanoja Julius Keleras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julius Keleras su knyga Sniegas, benamis, krentantis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sniegas, benamis, krentantis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Keleras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sniegas, benamis, krentantis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sniegas, benamis, krentantis" perkama kartu