0

Sniegė ir jos devynetas

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-05-27 Toma

Visiska nesamone.

Informacija

Sniegė ir jos devynetas

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955346029

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sniegė ir jos devynetas" aprašymas

Romane "Sniegė ir jos devynetas" vaizduojamas atkampaus šiaurietiško miestelio gyvenimas, kurį gaubia mistinės paslaptys. Čia susibūrusi ambicingų literatų draugija, išugdžiusi Suomijai ne vieną iškilų autorių.

Draugijos steigėja vaikų rašytoja Laura Sniegė netikėtai dingsta savo namuose vidury žiemos pokylio. Jauna mokytoja Ela Milana ima tirti šį įvykį ir daugelį kitų paranormalių reiškinių, susijusių su draugijos nariais. Nenorom ji įtraukiama į keistą psichologinį literatų žaidimą, kurio taisyklės išties grėsmingos.

Kuo baigsis tyrimas, neįmanoma atspėti ligi paskutinio puslapio.

Knyga parašyta grakščiu, žaismingu stiliumi, pasitelkiant stebuklinę tautosaką ir gaivališką vaizduotę. Intriguojantis siužetas supintas iš siaubo ir mistikos, detektyvo ir juodojo humoro elementų.

„Sniegė ir jos devynetas“ (2006) – pirmas Pasi Ilmari Jääskeläinen romanas, jis išleistas Didžiojoje Britanijoje, JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Čekijoje, netrukus pasirodys Turkijoje.

Iš suomių kalbos vertė Danutė Sirijos Giraitė

2020-05-27

Visiska nesamone.

Parašykite atsiliepimą apie "Sniegė ir jos devynetas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sniegė ir jos devynetas, kurią skaitytojams dovanoja Pasi Ilmari Jaaskelainen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pasi Ilmari Jaaskelainen su knyga Sniegė ir jos devynetas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sniegė ir jos devynetas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pasi Ilmari Jaaskelainen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sniegė ir jos devynetas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sniegė ir jos devynetas" perkama kartu