0

Pirkėjų atsiliepimai

Sniego karalienė

Kaina: 9,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-07

2022-08-31 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sniego karalienė" aprašymas

Vieno garsiausių pasakų kūrėjų pasaulyje Hanso Kristiano Anderseno sukurta istorija „Sniego karalienė“ pirmą kartą pasirodė 1844-tais metais. Šiandien piktoji ledo karalienė nė trupučio nepasenusi ir vis dar žavi tiek mažuosius skaitytojus, tiek jų tėvus.

Knygoje „Ledo karalienė“ laukia pasakų žanrui būdinga gėrio ir blogio kova. Pagrindiniai veikėjai – du neturtingi draugai Kajus ir Gerda. Jų vaikystė primena paties autoriaus Hanso Kristiano Anderseno gyvenimo epizodus. Kajus ir Gerda neišskiriami. Nepaisant nepritekliaus jie moka džiaugtis gyvenimu ir vaikus gąsdina tik pasakos apie žiaurią Sniego karalienę. Tačiau ji gyvena toli ir atrodo truputį nereali.

Vieną dieną Kajui į akį įkrenta veidrodžio šukė ir berniuko emocijos pamažu šąla. Netrukus pasirodo Ledo karalienė ir išsiveža Kajų į Šiaurę. Gerda negali susitaikyti su draugo praradimu, be to, ji netiki, kad berniukas iškeliavo savo noru ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę jo ieškoti. Siužetas įtraukia skaitytojus, kurie visą laiką nerimaus dėl Gerdos ir jos susidūrimo su Sniego karaliene.

Pasaka „Sniego karalienė“ moko pačių tauriausių vertybių, išryškina tyros meilės, drąsos ir tikros draugystės svarbą, taip pat stiprina empatijos jausmą. Istorija primena, kad mylinti širdis visada nugalės blogio burtus ir net sunkiausią gyvenimo akimirką visada yra vilties.

Autorius Hansas Kristianas Andersenas istoriją praturtino vaizdingais aprašymais ir puikiomis įžvalgomis apie socialines problemas, kurios aktualios net ir po dviejų šimtų metų. Pasaka tinka bet kokio amžiaus vaikams, tiek tiems, kuriems istoriją perskaitys tėvai, tiek tiems, kurie jau skaito savarankiškai. Žiemiška pasaka įkvepia šventinės nuotaikos ir primena, kaip svarbu niekada nepasiduoti ir tikėti stebuklais, draugyste ir meilės galia.

Naujas pasakos vertimas iliustruotas talentingos italų dailininkės Manuelos Adreani darbais, kurie papildo istoriją ir puikiai perteikia jos nuotaiką.

Hans Christian Andersen (Hansas Kristianas Andersenas) (1805-1875) – danų rašytojas ir poetas, pasauliui padovanojęs tokias pasakas, kaip „Princesė ant žirnio“, „Coliukė“, „Undinėlė“, „Bjaurusis ančiukas“ ir kitas.

Iš danų kalbos vertė Aurelija Bivainytė.

Hanso Kristiano Anderseno pasakoms trumpo aprašymo nereikia. Jos visos vertos skaitytojų lentynos, tad kviečiame suskubti ir kūrinius įsigyti internetu. Online knygyne knygos dažnai kainuoja pigiau, o geri išpardavimai bei akcijos leidžia dar sutaupyti. Informacija, tokia kaip knygos santrauka, puslapių skaičius ir ištrauka, padeda surasti gerą skaitinį, o atsiliepimai bei apžvalgos – apsispręsti.Kiti taip pat domėjosi


2020-12-07

Parašykite atsiliepimą apie "Sniego karalienė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sniego karalienė", kurį pristato Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "Sniego karalienė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sniego karalienė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sniego karalienė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sniego karalienė" perkama kartu