0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sniego šokėjas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-09 Kami

Labai patiko, perskaičiau greitai, galėtų būti ir tęsinys.

Sniego šokėjas


2021-05-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sniego šokėjas" aprašymas

Niršdamas ir nusivylęs savo motina Jakobas išvyksta į Šiaurės Kanadą. Ledo ir sniego dykynėje jis nori rasti savo tėvą, apie kurį motina jam visą gyvenimą melavo. Ir vos lieka gyvas užpultas ir sunkiai sužeistas lokio.

Tačiau vaikinui su vilko širdim pasiseka: vidur laukinių nežabotų tyrų, kur dangus ir horizontas susilieja į begalinę baltumą, jis sutinka Kimę. Jai, kaip ir jam, gresia būti palaužtai likimo. Bet ar gali skausmas kada nors virsti meile?

Išgyvenimo nuotykis šiaurės Kanados sniegynuose ir įspūdinga meilės istorija vienu metu – meistriškas pripažintos autorės romanas „Sniego šokėjas“ paaugliams.

Aštuoniolikmečiui Jakobui reikėtų ruoštis abitūros egzaminams, tačiau po konflikto su mama ir patėviu jis nusprendžia per Velykų atostogas nukeliauti į Kanados šiaurę ir pagaliau susipažinti su kri genties indėnu tėvu, apie kurį iki šiol nieko nežinojo. Jakobas, norėdamas atrasti savo šaknis, gauna nepalyginamai daugiau – jo laukia ne tik akistata su iki šiol nepažinta tėvo kultūra, bet ir mirtini pavojai laukiniuose tyruose bei nauji jausmai.

Vokiečių rašytoja Antje Babendererde (g. 1963 m.) – dar ir mokytoja bei terapeutė. Autorė itin domisi Šiaurės Amerikos indėnų kultūra, tai nuolat pasikartojanti tema jos kūriniuose. Lietuvių skaitytojams A. Babendererde pažįstama iš knygų „Indigo vasara“, „Nematoma mėnulio pusė“ ir „Laumžirgių vasara“. Jos romanai su malonumu skaitomi ne tik vokiečių, bet ir prancūzų, čekų, vengrų kalbomis.

Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas


  • Autorius: Antje Babendererde
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416958

2020-12-09

Labai patiko, perskaičiau greitai, galėtų būti ir tęsinys.

Parašykite atsiliepimą apie "Sniego šokėjas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sniego šokėjas, kurį parašė Antje Babendererde. Siūlome ne tik išsamų Sniego šokėjas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antje Babendererde. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sniego šokėjas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sniego šokėjas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sniego šokėjas" perkama kartu