0

Snieguolė ir septintasis paveldėtojas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 5,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Snieguolė ir septintasis paveldėtojas


2021-03-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Snieguolė ir septintasis paveldėtojas" aprašymas

Dviejų knygų serija 'Tai nutinka (ne tik) pasakose'. Antra knyga

Leiskite savo mintims nukeliauti į pasaulį, kuriame karaliauja fantazija ir romantika...
Šias šiuolaikines meilės istorijas įkvėpė kerinčios klasikinės pasakos, o apie jų veikėjus – dvi žavingas poras galima pasakyti: „ir jie ilgai ir laimingai gyveno“!
Milijardierius, saugantis paslaptį...
Ar išaiškėjus tiesai vis dar įmanoma laiminga pabaiga?
Sunkiai dirbanti žurnalo redaktorė Seidžė Vait dar tik pratinasi vadovauti, todėl vos pajutusi, kad tarp jos ir naujojo asistento – neįtikėtinai patrauklaus prancūzo Trėjaus – ima lakstyti kibirkštys, sunerimsta.
Dirbdami kartu juodu nepaprastai suartėja, tačiau ar besiskleidžiantys jausmai išliks, kai Seidžė sužinos, kad Trėjus iš tikrųjų yra Kventinas Ruso, septintasis eilėje paveldėti leidybos imperiją ir... jos viršininkas?

Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Snieguolė ir septintasis paveldėtojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Snieguolė ir septintasis paveldėtojas, kurią skaitytojams dovanoja Jennifer Faye. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jennifer Faye su knyga Snieguolė ir septintasis paveldėtojas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Snieguolė ir septintasis paveldėtojas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jennifer Faye. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Snieguolė ir septintasis paveldėtojas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Snieguolė ir septintasis paveldėtojas" perkama kartu