0

Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga

Informacija

Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094144349

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga" aprašymas
Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galesite klausytis , skaityti ir grožetis paveiksleliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai gales ir vieni. Apie Snieguoles nuotykius pasakoja ilona Balsyte.

Parašykite atsiliepimą apie "Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Snieguolė ir septyni nykštukai. Audioknyga" perkama kartu