0

Pirkėjų atsiliepimai

Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0,50 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė" aprašymas

Pavydi karalienė trokšta būti gražiausia pasaulyje, todėl nutaria atsikratyti kasdien gražėjančios Snieguolės. Ar žiaurioji karalienė pražudys jauną mergaitę? Skaityk pasakaitę ir sužinosi!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 20x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506370

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Snieguolė ir septyni nykštukai. Vakaro pasakaitė" perkama kartu