0

Snieguolė turi mirti

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Snieguolė turi mirti

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • ISBN ar kodas: 9786090113264

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Snieguolė turi mirti" aprašymas
Įtampa, melas ir abejonė knygoje "Snieguolė turi mirti". Ne viskas yra taip, kaip atrodo...

Prieš vienuolika metų Altenhaino kaimelyje be pėdsakų dingo dvi septyniolikmetės. Teismas, remdamasis vien netiesioginiais įkalčiais, dešimčiai metų kalėjimo nuteisė Tobiją Sartorijų. Atlikęs bausmę vyras grįžta į gimtinę ir randa sugniuždytą tėvą, apleistus namus. Neištvėrusi įtampos nuteisus sūnų Altenhaino kaimą paliko Tobijo motina, žlugo šeimos kavinė, buvusi ne tik pajamų šaltiniu, bet ir visu Sartorijų šeimos gyvenimu. Tuo metu nuo pėsčiųjų tilto nustumiama moteris. Kriminalistai Pija Kirchhof ir Oliveris fon Bodenšteinas nustato, kad tai Rita Kramer, kalėjusio Tobijo motina. Ar šis išpuolis sietinas su merginų žudiko grįžimu? Apklausiami kaimo žmonės atsitveria tylos siena. O kai Altenhaine dingsta dar viena mergina ir vietinis vaikinas, prasideda lenktynės su laiku...

Knygos autorė Nele Neuhaus kartu su vyru, šunimi ir arkliais gyvena romane aprašytame Taunuse. Jos kriminaliniai romanai, kurių pagrindiniai veikėjai – detektyvų pora Oliveris fon Bodenšteinas ir Pija Kirchhof – skaitomiausi ne tik Vokietijoje. Neuhaus knygos išverstos daugiau nei į penkiolika kalbų. Romano „Snieguolė turi mirti“ motyvais sukurtas kriminalinis televizijos filmas.

Iš vokiečių k. vertė Danutė Angelina Šaduikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Snieguolė turi mirti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Snieguolė turi mirti, kurią skaitytojams dovanoja Nele Neuhaus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nele Neuhaus su knyga Snieguolė turi mirti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Snieguolė turi mirti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nele Neuhaus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Snieguolė turi mirti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Snieguolė turi mirti" perkama kartu