0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 2.80 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs


2021-04-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs" aprašymas

Jeigu jums patiko knyga „Mūsų mokyklos direktorius vampyras“, tikrai patiks ir kita rašytojos Pamela Butchart lietuviškai išleista knyga „Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“.

Mokykloje atsiranda naujokė Matilda, kuriai patinka čia duodami pietūs – tai tikrai negali būti normalu! Ji – šnipė, nusprendžia vaikai ir imasi tikros gelbėjimo operacijos.

Izė jaučiasi nepaprastai pamaloninta, kad būtent ji paskiriama rūpintis į mokyklą atvykusia naujoke. Matilda yra prancūzė, ir Izė su draugais negali sulaukti, kada jai parodys savo slėptuvę ir jos gyventojus. Ji taip pat tikisi padėti naujokei išvengti mokyklos pietų, kitaip dar žinomų kaip NUODAI! Tačiau paaiškėja baisus dalykas – naujokei Matildai mokyklos pietūs patinka. Ji netgi prašo PAKARTOTI!. Štai tuomet visi jie ir supranta – Matilda yra šnipė, kuri atvyko išsiaiškinti visas jų paslaptis. Reikia ją sustabdyti, kol dar ne vėlu!

„Juoksitės kaip pašėlę iš šios linksmos istorijos apie keturis draugus, kurie prižiūri atvykusią naujokę. Tyli ir paslaptinga mokyklos pietų mėgėja Matilda yra kitokia. Gal ji slapta dirbanti baisi mokyklos inspektorė? Knyga parašyta pokalbių stiliumi, vaikai lengvai atpažins daug dalykų iš savo mokyklinio gyvenimo. Tai greitai skaitoma, įtraukianti knyga.“
Guardian (The The Best New Children's Books)

Knygos „Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“ autorė Pamela Butchart gyvena Dandžio mieste, Škotijoje. Ji augo su pašėlusiais tėvais namuose, pilnuose naminių gyvūnų. Būdama studentė dirbo begalę įvairiausių darbų, tarp kurių – žuvų pardavėja ir krepšinio trenerė Amerikoje. Dabar P. Butchart moko paauglius filosofijos ir visą dieną praleidžia gvildendama klausimus: Ar kelionės laiku įmanomos? Kaip žinoti, kad iš tiesų nesi robotas? Reikia pripažinti, kad sprendžiant tokius klausimus istorijos tiesiog rašosi pačios... Rašytoja gyvena su vyru, sūnumi ir dviem katėmis.

Knygos iiustratorius Thomas Flintham studijavo dailę De Montfort universitete, kur įgijo bakalauro laipsnį, o Camberwell menų koledže Pietų Londone baigė iliustravimo magistro studijas. Jis dirba ir skaitmeniniu, ir senamadiškuoju būdu – piešia ant popieriaus teptuku ar pieštukais. Piešimas – jo didžiausia aistra, jis tai daro, kai reikia ir net tada, kai pats nejaučia, ką daro. Mėgsta svajoti ir pradingti tarp įsivaizduojamų personažų, pasaulių ir idėjų. Domisi įvairių žanrų knygomis, filmais, komiksais, japoniškais vaizdo žaidimais. Dievina Kalėdas ir šokoladą. Ir turi tikrai gerokai per daug knygų.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija UzėlaitėParašykite atsiliepimą apie "Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs, kurį parašė Pamela Butchart. Siūlome ne tik išsamų Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pamela Butchart. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs" perkama kartu