0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šnipų mokykla

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 6.60 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-20

Per year knyga

Šnipų mokykla


2021-06-30 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šnipų mokykla" aprašymas

Ar gali niekuo neišsiskiriantis dvylikametis vidurinės mokyklos mokinys staiga tapti geidžiamu slaptuoju agentu? Atsakymas: ne, negali. Bet Benui Ripliui pasiseka - jis patenka į šnipų mokyklą! O slaptosios tarnybos turi dar ir savų tikslų...

Benas Riplis neseniai pradėjo mokytis vidurinėje mokykloje, bet jis gerai žino, kuo bus užaugęs. Jo svajonių darbas – slaptasis agentas. Viskas arba nieko – jokios kitos karjeros perspektyvos vaikino nedomina.

Tačiau „slaptasis agentas“ jam ant kaktos neparašyta. Apskritai, visos Beno savybės prieštarauja tam, ko tikimasi iš šaunaus ir profesionalaus šnipo. Jis – keistuolis ir neranguolis, o kiekvieną dieną mokykloje jam nutinka koks nors nesusipratimas.

„Užsislaptinęs“ moksliukas nenustemba vieną dieną sulaukęs kvietimo prisijungti prie ypatingai gabiems vaikams skirtos mokyklos mokinių gretų. Tačiau jį kur kas labiau šokiruoja tai, kad ši mokykla laikoma jaunųjų slaptųjų agentų pradine mokykla. Nejau išties slaptosios tarnybos juo susidomėjo?

Hm, iš tikrųjų, ne! Slaptųjų tarnybų nė kiek nedomina „neeiliniai“ Beno Riplio talentai. Pirmiausia, slaptieji agentai suklydo ir... užverbavo ne tą. Be to, Beno misija – privilioti pavojingą priešų agentą. Patikėjęs savimi, Benas ilgainiui taps visai neblogu šnipu. Ypač tada, kai už nugaros jam stovės žavioji kolegė. Ar jis taps naujuoju Džeimsu Bondu ir išgelbės pasaulį? Nežinia! Bet bus labai smagu stebėti jo pastangas!

Teises pagal Stuart Gibbs  „Šnipų mokyklą“ sukurti filmą įsigijo „20th Century Fox“, o scenarijų rašė pats autorius. Tai dar nereiškia, kad filmas tikrai pasirodys, bet pirmieji žingsniai jau žengti.

„Knygoje „Šnipų mokykla“ telpa visos geriausios ankstyvos paauglystės literatūros temos – veiksmas, nuotykiai, keista pirmoji meilė, siužeto vingiai ir, žinoma, Jo Didenybė humoras. Gibbsas neleidžia nuspėti, kas nutiks vėliau, todėl skaitytojai nuolat seka knygos veiksmą. O Benas – puikus nevykęs herojus! Nežinodamas, ką ir kaip daryti, vis tiek sėkmingai atlieka užduotis. Knyga puikiai tinka mistikos, humoro ir Hario Poterio (juk veiksmas vyksta slaptoje gabių vaikų mokykloje!) gerbėjams.“
Book Page

„Šnipų mokykla“ skirta 8–12 metų skaitytojams.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis


  • Autorius: Stuart Gibbs
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137741

2021-05-20

Per year knyga

2021-05-20

Puikki knyga idomi

2020-05-17

Parašykite atsiliepimą apie "Šnipų mokykla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šnipų mokykla, kurį parašė Stuart Gibbs. Siūlome ne tik išsamų Šnipų mokykla aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stuart Gibbs. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šnipų mokykla. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šnipų mokykla dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šnipų mokykla" perkama kartu