0

Šnurpio atostogos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-07-25 Rūta

Super - labai šauni knygelė vaikučio atostogoms :)

Informacija

Šnurpio atostogos

  • Leidėjas: Alvilė Rimaitė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9786099530703

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šnurpio atostogos" aprašymas
Šnurpis - labai žalias ir labai linksmas vabalėlis - kviečia mažuosius skaitytojus į Durpių Balos užutekį! Čia laukia vasara kvepiantys nuotykiai ir visas debesis smagių užduotėlių. O knygutės viduryje - stalo žaidimas trokštantiems palanktyniauti!
2011-07-25

Super - labai šauni knygelė vaikučio atostogoms :)

Parašykite atsiliepimą apie "Šnurpio atostogos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šnurpio atostogos, kurią skaitytojams dovanoja Alvilė Rimaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvilė Rimaitė su knyga Šnurpio atostogos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šnurpio atostogos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvilė Rimaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šnurpio atostogos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šnurpio atostogos" perkama kartu