0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Socialdemokratija be socializmo

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,29 €*
Sutaupote: 0.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Socialdemokratija be socializmo


2021-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Socialdemokratija be socializmo" aprašymas

Du socialdemokratiškai mąstantys žmonės diskutuoja aktualiais politinio ir ekonominio gyvenimo klausimais apie vis spartėjančią Lietuvos euroglobalinę integraciją. Vienas tikrovę vertina kaip „eurorealistas“, kitas save įvardija „euroskeptiku“.
Vienu klausimu pašnekovai visiškai sutaria: socialdemokratai buvo ir ateityje turi būti už gyvosios gamtos įvairovės išsaugojimą, už mažų žmonių, mažų tautų gynimą kovoje dėl išlikimo. Be įvairovės negali būti tikros pasirinkimo laisvės, o be laisvės negali būti žmonijos pažangos.Parašykite atsiliepimą apie "Socialdemokratija be socializmo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Socialdemokratija be socializmo, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Gediminas Siaurukas, Danas Paluckas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Gediminas Siaurukas, Danas Paluckas su knyga Socialdemokratija be socializmo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Socialdemokratija be socializmo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Gediminas Siaurukas, Danas Paluckas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Socialdemokratija be socializmo palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Socialdemokratija be socializmo" perkama kartu