⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 5.99 SoldOut

Knygos "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija" aprašymas

Mokomosios knygos"Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje:samprata, vertinimas, integracija" tikslas- supažindinti aukštųjų mokyklų studentus su darbo rinkos segmento - socialiai pažeidžiamų grupių integracijos į darbo rinkų tema. Pateikiamas platus spektras potemių: pagrindinių sąvokų apibėžtys, genezė ir aiškinimas, matavimo rodikliai ir jų taikymo metodika, socialinių problemų gerosios praktikos pavyzdžiai.Iš kitų leidinių analogiška tematika ši knyga išsiskiria tarpdisciplininių turiniu: socialiai pažeidžiamų grupų ryšių su darbo rinka problematika pristatoma ekonomikos, sociologjios ir socialinės politikos požiūriu.
Kadangi mokomosios knygos turinys yra tarpdisciplininis, tikimasi, kad naudingų žinių joje atras studijuojantieji ekonomikos, sociologijos, vadybos ir admonistravimo, socialinio darbo ir socialinės politikos bei kitas studijų programas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija", Laima Okunevičiūtė Neverauskienė, Vida Česnuitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laima Okunevičiūtė Neverauskienė, Vida Česnuitytė su knyga "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Okunevičiūtė Neverauskienė, Vida Česnuitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Socialiai pažeidžiamos grupės darbo rinkoje: samprata, vertinimas, integracija" perkama kartu