⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija" aprašymas

Knyga "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija" skirta socialinėms ir kultūrinėms mokslo naujovių – genetikos ir biotechnologijos – prasmėms nagrinėti. Joje aptariama, kaip socialinė antropologija gali padėti suprasti biotechnologijos vietą šiuolaikiniame pasaulyje, ir tai, ką reiškia tirti biotechnologiją etnografiniu požiūriu. Knyga skirta socialiniams antropologams, biotechnologijų plėtros politikos formuotojams, šia sritimi besidomintiems medikams, biomedicinos ir biotechnologijų specialistams ir studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Auksuolė Čepaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Auksuolė Čepaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Socialinė antropologija, etnografija ir biotechnologija" perkama kartu