0

Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094599316

2021-03-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė" aprašymas

Intensyvi informacijos produkcija ir jos cirkuliavimas globaliame tinkle radikaliai keičia pasaulio ir jame vykstančių procesų suvokimą, nes socialinė tikrovė tampa vis labiau medijuota ir transformuota. Tai prilygsta gyvenimui nuolatinių iššūkių sąlygomis ir skatina komunikacijos procesų tyrėjus telkti dėmesį į medijų ir jų santykio su įvairiomis gyvenimo sritimis tyrimus.

"Socialinės tikrovės mediacija: kultūra, politika ir visuomenė" knygos tekstų autoriai – Lauras Bielinis, Ignas Kalpokas, Kęstas Kirtiklis, Edgaras Klivis, Renata Stonytė ir Renata Šukaitytė – imasi užduoties atskleisti mūsų laikų mediacijos fenomeną iš įvairių perspektyvų, teoriniu ir praktiniu požiūriu nagrinėdami socialinės terpės mediaciją ir mediatizaciją politikos ir vizualinės kultūros lauke.

Knygos "Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė" įvadinis tekstas skiriamas diskurso formavimosi ir metateorinių problemų šiuolaikinėje komunikacijos mokslų teorijoje analizei; pirmoje knygos dalyje gilinamasi į mediacijos proceso daromą įtaką šiuolaikinei politikos komunikacijai ir politikai; antrojoje – analizuojamas dokumentinis kinas kaip paranki priemonė skirtingoms politinėms ir pilietinėms pozicijoms skleisti; o paskutinioji knygos dalis skiriama socialinių ir politinių diskursų mediacijai teatre analizuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Kęstas Kirtiklis, Renata Šukaitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstas Kirtiklis, Renata Šukaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė" perkama kartu