0

Socialinio elgesio nukrypimų sociologija

3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Socialinio elgesio nukrypimų sociologija

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789955182115

2021-01-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Socialinio elgesio nukrypimų sociologija" aprašymas

Šios mokomosios knygos tikslas - sudaryti studentams galimybę plačiau susipažinti su Socialinio elgesio nukrypimų sociologijos kursu. Kadangi socialinio elgesio nukrypimai dažnai tampa pedagogikos, psichologijos, medicinos, socialinio darbo praktikos tyrinėjimo objektu, kyla poreikis aiškintis socialinio elgesio nukrypimus ir sociologiniame kontekste.

Parašykite atsiliepimą apie "Socialinio elgesio nukrypimų sociologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Socialinio elgesio nukrypimų sociologija, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Acus, Liutauras Kraniauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Acus, Liutauras Kraniauskas su knyga Socialinio elgesio nukrypimų sociologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Socialinio elgesio nukrypimų sociologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Acus, Liutauras Kraniauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Socialinio elgesio nukrypimų sociologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Socialinio elgesio nukrypimų sociologija" perkama kartu