0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Socialinis informacijos gyvenimas

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Socialinis informacijos gyvenimas" aprašymas


Informacinė technologija mūsų visų gyvenime užima vis daugiau vietos. Ji padeda bendrauti, tvarkyti savo reikalus, taip pat buityje, be jos nebegalime įsivaizduoti žmogaus atliekamo darbo. Ar vieną dieną ši technologija neapvers mūsų gyvenimo taip, kad mes kiekvienas liksime užsidarę namuose su savo asmeniniu kompiuteriu ir gyvenantys pasaulinėje gyvenvietėje?


Knyga pro karštligiškas futurologines pranašystes padeda įžvelgti tikrąsias istoriją keičiančias jėgas ir įrodo, kad didžiausia prarajos tarp išliaupsinto skaitmeninio pasaulio ir vartotojo nevilties priežastis – "tunelinė vizija", kurią maitina informacijos srauto skatinamos technologijos. Technologijos suteikia galių individui ir išdildo socialines organizacijas, todėl individas dažnai atsimuša į savo vienatvės sieną. Knyga žvelgia už individo ir informacijos, ir primena svarbiausia – juos siejančius socialinius tinklus.


Vertė Audronė Masionytė

 Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Socialinis informacijos gyvenimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

John Seelej Brown, Paul Duguid pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Socialinis informacijos gyvenimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Socialinis informacijos gyvenimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Socialinis informacijos gyvenimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Socialinis informacijos gyvenimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Seelej Brown, Paul Duguid tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Socialinis informacijos gyvenimas" perkama kartu