0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai

  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,59 €
Kaina knygyne: 29,98 €*
Sutaupote: 7.39 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai


2021-06-30 22.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai" aprašymas

Monografijoje "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai" apibendrinta autorių ilgamečių tyrimų medžiaga, skirta socialiai orientuotai ir konkurencingai ekonomikai kurti bei socialinio verslo plėtrai ir jai efektyvinti. Aptariami socialinio verslo darnos siekiai bei globalizacijos ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimo iššūkiai, Europos Sąjungos valstybių narių patirtis plėtojant socialinį verslą, socialinio verslo būklė ir galimos plėtros kryptys, teisinės aplinkos poveikis socialinio verslo plėtrai bei ekonominės aplinkos poveikis socialinio verslo plėtrai Lietuvoje, detaliai apibūdinama socialinio verslo sistematika ir atskleidžiamos jos kompleksiškumo apraiškos, išdėstytas naujas požiūris į socialinio verslo plėtros prielaidas, taip pat pateikiama naujų teorinių bei praktinių sprendimų, skirtų socialiniam verslui plėtoti kon­kurencingos ekonomikos sistemoje.


Monografijoje pateikti ir apibendrinti tyrimų rezultatai laikytini svarbiais aktyvinant socialiai orientuotos ir konkurencingos ekonomikos kūrimą bei skatinant socialinio verslo plėtrą tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos Sąjungos šalyse.


Monografijos "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai" medžiaga gali būti panaudota tiek valstybinio valdymo funkcijas vykdančiose institucijose, tiek verslo organizacijose, ypač – tobulinant socialinės ir konkurencingos ekonomikos kūrimo bei aktyvinimo socialinio verslo plėtros politiką. Monografijos medžiagą pravartu naudoti universitetuose bei kitose aukštosiose mokyklose vykdomoms studijoms, visų pirma – ekonominio, vadybinio profilio studijų programose. Monografijos "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai" medžiaga taip pat skiriama supažindinti vadybos ir administravimo, verslo, viešųjų paslaugų sektoriuose dirbančius specialistus su naujais teoriniais požiūriais į socialinio verslo kūrimą ir aktyvinimą, taip pat su pažangia praktine patirtimi plėtojant ir modernizuojant socialinio verslo plėtrai skirtas priemones ir sistemas.Parašykite atsiliepimą apie "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

B. Melnikas, A. Jakubavičius, E. Leichteris, G. Stumbrytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, B. Melnikas, A. Jakubavičius, E. Leichteris, G. Stumbrytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Socialinis verslas: sistematika ir mechanizmai" perkama kartu