⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sociologija ir kultūros filosofija

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sociologija ir kultūros filosofija" aprašymas

Knygoje "Sociologija ir kultūros filosofija" spausdinami pagrindiniai žymaus vokiečių sociologo ir filosofo Georgo Simmelio darbai, atspindintys šio autoriaus kūrybos tematikos diapazoną, savitą požiūrį į įvairias visuomenės kasdienio gyvenimo ir veiklos sritis.

Rinktinę sudaro dvi dalys: pirmoje spausdinamos didžiausio ir reikšmingiausio G.Simelio veikalo "Formalioji sociologija" ištraukos, o antrojoje - studijos ir straipsniai įvairiomis kultūros filosofijos ir su ja susijusiomis moderniosios visuomenės gyvenimo temomis. Čia svarstomi tokie klausimai kaip individo laisvė, gyvenimo stilius ("Pinigų filosofija"), didmiesčių gyvenimo dvasia, moters kultūra, mados filosofija, šiuolaikinės kultūros konfliktai ir krizė, etikos, religijos problemos ir kt.

Rinktinėje spausdinamas išsamus sudarytojo straipsnis apie G. Simelio gyvenimą ir jo filosofiją, koncepciją ir mokslinę veiklą.

Iš vokiečių kalbos vertė Albinas LozuraitisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sociologija ir kultūros filosofija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Georg Simmel pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sociologija ir kultūros filosofija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sociologija ir kultūros filosofija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sociologija ir kultūros filosofija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sociologija ir kultūros filosofija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Georg Simmel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sociologija ir kultūros filosofija" perkama kartu