0

Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955122463

2021-03-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje " Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" nagrinėjama viena iš svarbiausių sveikatos ir medicinos sociologijos temų - paciento-mediko santykiai sveikatos priežiūros sistemoje. Didžiausias dėmesys skiriamas pirminės sveikatos priežiūros sistemoje dirbančių medikų - bendrosios praktikos ir psichikos sveikatos centrų specialistų - darbo apibūdinimui.


Knygoje "Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" aptariamas sveikatos ir medicinos sociologijos objektas, sveikatos sociologijos atsiradimo prielaidos bei sveikatos priežiūros paslaugų vartotojų pasitenkinimo tyrimo problemiškumas. Paciento-mediko santykiai sveikatos priežiūros sistemoje nagrinėjami moderniosios visuomenės socialinės struktūros raidos bei sistemos dalyvių sąveikos teorijų požiūriu. Taip pat narinėjamos socioekoniminės ir kultūrinės šių santykių kaitos priežastys, tipologizuojami kai kurie sovietinės ir posovietinės Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos būklės ypatumai.

Sociologinė analizė grindžiama Kauno m. viešosios nuomonės apklausų apie pirminės sveikatos priežiūros sistemos paslaugas duomenimis, gautais 2001 ir 2004 metais.

Monografijoje panaudoti kokybiniu interviu su psichikos sveikatos centrų lankytojais gauti duomenys.

Parašykite atsiliepimą apie "Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas, kurią skaitytojams dovanoja Vylius Leonavičius, Giedrė Baltrušaitytė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vylius Leonavičius, Giedrė Baltrušaitytė ir kt. su knyga Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vylius Leonavičius, Giedrė Baltrušaitytė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" perkama kartu