0

Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955122463

2020-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje " Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" nagrinėjama viena iš svarbiausių sveikatos ir medicinos sociologijos temų - paciento-mediko santykiai sveikatos priežiūros sistemoje. Didžiausias dėmesys skiriamas pirminės sveikatos priežiūros sistemoje dirbančių medikų - bendrosios praktikos ir psichikos sveikatos centrų specialistų - darbo apibūdinimui.


Knygoje "Sociologija ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojas" aptariamas sveikatos ir medicinos sociologijos objektas, sveikatos sociologijos atsiradimo prielaidos bei sveikatos priežiūros paslaugų vartotojų pasitenkinimo tyrimo problemiškumas. Paciento-mediko santykiai sveikatos priežiūros sistemoje nagrinėjami moderniosios visuomenės socialinės struktūros raidos bei sistemos dalyvių sąveikos teorijų požiūriu. Taip pat narinėjamos socioekoniminės ir kultūrinės šių santykių kaitos priežastys, tipologizuojami kai kurie sovietinės ir posovietinės Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos būklės ypatumai.

Sociologinė analizė grindžiama Kauno m. viešosios nuomonės apklausų apie pirminės sveikatos priežiūros sistemos paslaugas duomenimis, gautais 2001 ir 2004 metais.

Monografijoje panaudoti kokybiniu interviu su psichikos sveikatos centrų lankytojais gauti duomenys.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu