⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sociologija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-07-26 Mone

Puiki knyga ne tik sociologams!


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 17.09 SoldOut

Knygos "Sociologija" aprašymas

Sociologija - žymaus šiuolaikinio sociologo Anthony'o Giddenso vadovėlis - neabejotinai viena geriausių edukacinės srities priemonių. Knyga perteikia visus pagrindinius šios dalykinės srities pasiekimus: nagrinėjamos įvairios sociologijos idėjos, pateikiamos įžvalgiausios koncepcijos, aprašomi sociologijos sandaros komponentai, aptariamos klasikinės ir dabartinės sociologijos teorijos, išlaikant pusiausvyrą tarp jų ir empirinės medžiagos.


Kiti taip pat domėjosi


2012-07-26

Puiki knyga ne tik sociologams!

Parašykite atsiliepimą apie "Sociologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sociologija", Anthony Giddens. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anthony Giddens su knyga "Sociologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sociologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anthony Giddens. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sociologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sociologija" perkama kartu